Genç Moda Tasarımcıları Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 25.’si düzenlenen Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nın ödül töreni, dün akşam Volkswagen Arena’da gerçekleşti.

Bu yıl 25’incisi düzenlenen Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nın ödül töreni, önceki akşam Volkswagen Arena’da gerçekleşti. İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Tanrıverdi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Mehtap Elaidi, Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Ayşe Ege, Zeynep Tosun, Ece Sükan da yer aldı. Gecede finale kalan 10 genç tasarımcının koleksiyonlarından parçalar sundukları defile sonrasında sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri 3 kazanan ismi belirledi. Yarışmada Mehmet Emiroğlu ‘Nihavend’ isimli koleksiyonuyla birinci olurken ödülünü Hikmet Tanrıverdi verdi. Yarışmanın birincisine 20.000 TL para ödülü ve Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle yurtdışında 1 yıllık eğitim hakkı, ikincisine 15 bin TL ve üçüncüye 10 bin TL para ödülünün yanı sıra kazananlara 1 yıllık İngilizce dil eğitimi imkânı tanındı.

Haber Türk

ozgurifade

Next Post

Başıbüyük itiraza hazırlanıyor

Paz Haz 18 , 2017
Konuyla ilgili olarak Başıbüyük Mahalle Muhtarı Ayhan Karpuz şu açıklamayı yaptı: 17 Mart 2017 de İBB (İstanbul Büyük Şehir Belediyesi) meclisinde oy birliği ile onaylanan Başıbüyük mahallesinin tamamını kapsayan imar planlarının imzalanmasını ve askı sürecini beklerken, elimize ulaşan bu değerler bizi şaşırttı. Başıbüyük 1/5000’lik planların emsal değerlerini, benim ve mahalle […]
Başıbüyük Ayhan Karpuz

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: