30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KARTAL’DA COŞKU VE GURURLA KUTLANACAK

30 Ağustos Zafer Bayramı, bu yıl da Kartal’da coşku ve gururla kutlanacak. Kartal Belediyesi, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için her yıl olduğu gibi bu yıl da bir kutlama programı düzenleyecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve geldiği 2009’dan bu yana geleneksel hale gelen Kartallı Kazım Meydanı’ndan Kartal Meydanı’na yürüyüşün ardından Funda Arar konseriyle devam edecek.

 

Kartal Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, 30 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 20.00’da Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde Kartallı Kazım Meydanı’ndan Kartal Meydanı’na yapılacak yürüyüşle başlayacak. Başkan Altınok Öz’ün halkla birlikte gerçekleştireceği yürüyüşün ardından kutlama programı, saat 21.00’da Kartal Meydanı’nda vatandaşların ücretsiz dinleyebileceği Funda Arar konseriyle devam edecek.

ozgurifade

Next Post

ADD Genel Başkanı SÜHEYL BATUM’Dan Başkan ALTINOK ÖZ’e Ziyaret

Sal Ağu 28 , 2018
Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Başkanı Süheyl Batum, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, ADD Genel Başkanı Süheyl Batum’un yanı sıra; ADD yöneticileri ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Güray Ünseven hazır bulundu. ADD Genel Başkanı Süheyl Batum, misafirperverliğinden dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür ederek, Kartal’da 2009 […]
ziyaret

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: