A.D.E.P Seçim Başarısını Kutladı

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmasının ardından, her iki seçim sürecinde de kampanya için sahada yoğun bir destek çalışması yapan platform üyeleri dün akşam kutlama yaptı.
Ercan Köymen’in sahibi olduğu Altıntepe Capia Cafe Bistro’da gerçekleşen kutlama toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti ve gece boyunca çok keyifli anlar yaşandı.
Yağmur demeden, sıcak demeden kampanyanın son gününe kadar sahada yoğun bir çalışma gerçekleştiren platform üyeleri ve davetliler; Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kazanması ardından yaşanan gergin, yorucu günlerin getirdiği başarıyı haklı bir gurur ve mutlulukla kutladılar.
Gecenin ev sahipliğini Platform Başkanı Halet Ataş yaptı. Millet vekili adayı Kazım Bilgen, Yusuf Erdinç, CHP Maltepe Kadın Kolları eski başkanı Hatice Yazıcıoğlu, PM adayı Fahri Eltik, Belediye Başkan adayı Ercan Köymen ve CHP İl Disiplin Kurulu üyesi Songül Zohrap’ın da katılım sağladıkları gecede halay ve horonlar eşliğinde çok keyifli bir gece yaşadılar.

ozgurifade

Next Post

Türkiye'de İlk Kez Bir Kamu Kurumu, Asansörden Elektrik Üretimine Başladı

Per Haz 27 , 2019
KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ENERJİ TASSARUFUNA YÖNELİK ÖRNEK BİR UYGULAMA DAHA Temiz ve sürdürülebilir enerji çalışmaları kapsamında; gelişmiş teknolojiler kullanarak hayat verdiği ödüllü projeleriyle hem çevreye hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Kartal Belediyesi, devreye soktuğu son projesiyle enerji üretiminde öncü olduğunu bir kez daha kanıtladı. Kartal Belediyesi, ‘Asansör Hareketinden Elektrik […]
asansörden elektrik üretimi

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: