ABD SEÇİMLERİNDE DÜNYA TRUMP TEHLİKESİNİ BİR KEZ DAHA GÖRDÜ

Kaybetmeye Başlayınca Saldırganlaşan Trump ve yandaşlarının dünya için ne kadar büyük bir tehdit ve tehlike olduğu bir kez daha anlaşıldı. Türkiye Saati ile 22.00 de Amerika da yaşanan bazı gelişmeler şöyle:

MİCHİGAN YENİLGİSİ TRUMPGİLLERİ KUDURTTU
Trump Birlik Köprüsü, burada Detroit’teki protestoların ortasında yükseldi. Polis, Detroit Michigan’ı hareket ettirmek için çabucak geldi.

Detroit Michigan şehir merkezindeki TCF Merkezi çevresindeki bölgede atlı polisler devriye gezmeye başladı.

Black Lives Matter protestocusu, Detroit Michigan Seçimleri’nde toplanan Trump destekçileriyle karşı karşıya geldi. Trump destekçilerinin siyah Amerikalılara tepki gösteriyorlar ve Michigan’i kaybetmelerinden sorumlu tutuyorlar.

Trump taraftarlarının kalabalığı, Detroit Michigan’da posta yoluyla gönderilen oy pusulasını protesto ediyor ve oyların sayımını bırakın diye bağırıyorlar.

YARGIDAN TRUMP’A İLK TOKAT
Yargıç, Georgia GOP ve Trump kampanyasının talebini RED etti ve Chatham İlçesindeki dilekçeyi reddetti.

Trump destekçileri, Centennial Olympic Park’tan sonra Atlanta şehir merkezinde yürüyüşe başladı. Trump kampanyasından yetkililer, son oyların sayıldığı PA Kongre Merkezi’ne doğru yürüyüşe geçti.

OY SAYIM YERLERİ KORUMAYA ALINDI
Protesto alanı “Serbest Konuşma Bölgesi” ni sandık merkezinden ayıran Maricopa İlçe Seçim Dairesi’nin dışında zincir halkalı çit. Bu, bugün büyük protestoların beklentisidir / tmrw burada. Yarış sıklaşırken @MaricopaVote için kritik oy pusulası sayımı burada durmadı.

Maricopa İlçe Seçim Merkezi önünde toplanan küçük bir grup Trump destekçisi. İki tüfek tutan bir adam dikkat çekiyor.


05 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

ZIBIK

Per Kas 5 , 2020
Malum son günlerimiz hayli acılı vede, gerçekten ensemizi karartmamıza ramak kalmış gibi, yorgun ve bitap düşürdü bizi. ..pandemi ve ,son olarak deprem, bunun son kertesi oldu sanki… . Vicdan,Ahlak, inanç, edep, örf adet velhasılı insanlık, öldümü diye, bağıracak hale getirdi bizi. Çünkü, acıları saralım birlik beraberlikle derken, arada Bi kaç […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: