ABD’DEN SURİYE’YE SİLAH SEVKIYATI

SON DAKİKA: Abd Suriye’ye Yeni Zırhlı Araçlar ve Radar Sistemi Gönderdi.
ABD ordusu, bir Rus zırhlı aracının ABD kara devriyesine çarparak 7 ABD askerini yaraladıktan üç hafta sonra kuzeydoğu Suriye’ye Bradley savaş araçları, gelişmiş radar ve daha fazla savaş uçağı devriyesi gönderiyor.

ABD, M2A2 Bradley Savaş Araçları Kuzey Doğu Suriye’ye ulaştı. Bradley, devam eden yenilgi misyonunda ortakları için sürekli güç koruması sağlamak için araç takviyesi yapıldığı açıklandı.

ABD, düşman insansız hava araçlarına ve füzelerine karşı koymak için kullanılan Sentinel radar sistemini konuşlandırdı ve ABD’nin Suriye’deki ABD kuvvetleri üzerindeki devriye gezilerinin sıklığını artırdı.
Sentinel radar sistemi Al Mu Abbadah ve Al Rumailan da konuşlandırıldı.

ABD Merkez Komutanlığı: ”Washington, Suriye’deki hiçbir ülke ile çatışma peşinde değil, ancak gerekirse koalisyonu savunacak” açıklaması yaptı.
19 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KORONAVİRÜS İLACI ECZANELERDE SATIŞA ÇIKTI

Cts Eyl 19 , 2020
KORONAVİRÜS İLACI ECZANELERDE SATIŞA ÇIKTIRusya’dan koronavirüs ilacı açıklaması: Tarihi ve fiyatı belli oldu.Rusya’da (Covid-19) hastalarının tedavisinde kullanılan 3 ilacın eczanelerde satışına izin çıktığı bildirildi. İlaçlardan Areplivir’in eczanede satış fiyatının bin 200 TL olacağı ifade edildi. Rusya’da koronavirüs tedavisi için geliştirilen 3 ilaç için eczanede satışı için onay çıktı. Koronavirüs ilaçlarının […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: