ABDULLAH GÜL’Ü ELEŞTİRDİ KAPININ ÖNÜNE KOYDULAR

‘Mevcut CHP’den ve Yandaşlarından Demokrasi Çıkmaz’

HALK TV ABDULLAH GÜL ELEŞTİRİSİ YAPAN CEVİZOĞLU’NUN PROGRAMINA SON VERDİ

Abdullah Gül’ü eleştiren Hulki Cevizoğlu, CHP yandaşı Halk TV’nin Ceviz Kabuğu programına son verdiğini duyurdu.

Gazeteci, Sosyolog Dr. Hulki Cevizoğlu, kişisel sosyal medya hesabından Halk Tv‘nin yeni yayın döneminde sunuculuğunu yaptığı ‘Ceviz Kabuğu’ adlı programına yer vermeme kararı aldığını duyurdu.

ABDULLAH GÜL ELEŞTİRİSİNDEN RAHATSIZ OLDULAR!
CHP yandaşı Halk TV’nin Abdullah Gül ve İngiltere‘ye ilişkin eleştirilerinden rahatsız olmuş olabileceğini ifade eden Cevizoğlu, “İngiltere’de ticaret yapan yeni patronu izlemeye devam edelim bakalım” dedi.

Hulki Cevizoğlu, yaptığı paylaşımda “Sıcak gelişme” diyerek Halk TV’nin kararını şöyle uyurdu:

“Halk Tv, Ceviz Kabuğu’na yeni yayın döneminde yer vermedi. Yandaş medyayı gece gündüz sansürcülükle eleştiren Halk TV, sanırım Abdullah Gül ve İngiltere eleştirilerimden rahatsız oldu. İngiltere’de ticaret yapan yeni patronu izlemeye devam edelim bakalım.”

YÖNETİME MEYDAN OKUDU!
Cevizoğlu, Halk TV’nin açıklamasından sonra attığı tweette “Halk tv “yönetimi” açıklama yapmış, reytingi öne sürmüş. Palavra! Ayrıca, HALK TV ‘nin sahibi kimmiş, bi açıklasalar da öğrensek! Hodri meydan, istedikleri canlı yayında konuşalım. Somut yaşananların ve Suat Toktaş’ın GYY olmasından sonraki sansürcü girişimleri de açıklayamazlar” dedi.

03 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

UNICEF ARAŞTIRMASINDA TÜRKİYE SONUNCU OLDU

Per Eyl 3 , 2020
UNICEF’in araştırmasında Türkiye son sıradaUNICEF’in yaptığı bir araştırmaya göre hayatından memnun olan 15 yaşındaki çocukların oranının en düşük olduğu ülke Türkiye. Sıralamada birinci olan Hollanda’da bu yaştaki çocukların yüzde 90’ı hayatından memnun. Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonuna (UNICEF) bağlı Innocenti araştırma merkezi tarafından aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 41 ülkede yapılan […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: