ADD Genel Başkanı SÜHEYL BATUM’Dan Başkan ALTINOK ÖZ’e Ziyaret

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Başkanı Süheyl Batum, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette, ADD Genel Başkanı Süheyl Batum’un yanı sıra; ADD yöneticileri ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Güray Ünseven hazır bulundu. ADD Genel Başkanı Süheyl Batum, misafirperverliğinden dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür ederek, Kartal’da 2009 yılından bu yana gerçekleşen değişim ve dönüşümü yakından takip ettiğini söyledi.

Başkan Altınok Öz ise, ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek, ADD Genel Başkanı Süheyl Batum’u Tasarım Araştırma Katılım(TAK) ve sosyal medya çalışanlarıyla tanıştırdı. TAK ve sosyal medya çalışanları yaptıkları çalışmalar hakkında ADD Genel Başkanı Süheyl Batum’a bilgi verdi. Ziyaretin sonunda Başkan Altınok Öz, ADD Genel Başkanı Batum’a, Kartal Doğu Merkez Projesi’ni üç boyutlu maket üzerinde tanıttı.

ziyaret

ozgurifade

Next Post

TükoDer İçin Davet

Sal Ağu 28 , 2018
Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu temsilcisi Halet Ataş ‘dan siyasi parti ilçe başkanlarına, sivil toplum örgütleri başkanlarına ve mahalle muhtarlarına davet. TükoDer  Maltepe şubesi kuruluşu için girişimde bulunuyoruz. TükoDer Türkiye’de 25 Ekim 1990 yılında Bakanlar kurulu Karar ile kurulan kamu yararına bir tüketici derneğidir. İki Dönem TükoDer İstanbul Şube Yöneticiliği yaptım. […]
tükoder

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: