AKP MİLLETVEKİLİNDEN ELAZIĞ’LILARA HAKARET

AKP MİLLETVEKİLİNDEN ELAZIĞ’LILARA HAKARET
AKP’li Zülfü Demirbağ’dan Elazığ’daki depremzedelere sert çıktı:
“Sahibi Allah’tır, sahibi Recep Tayyip Erdoğan’dır.”
Elazığ depreminde evlerini kaybeden depremzede vatandaşların “Sahipsiz kaldık” eleştirilerine AKP Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ tepki sert göstererek “Sahibi Allah’tır, sahibi Recep Tayyip Erdoğan’dır.”dedi.

AKP Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, Kanal Fırat’ta katıldığı programda “Elazığ’ın sahibi yok” şeklindeki eleştirilere yanıt verdi. Demirbağ, “Sahibi Allahtır, Tayyip Erdoğan’dır, devlettir.
‘Elazığ’ın sahibi yok’ diyenlerin sahibi yok.” dedi. Demirbağ şunları kaydetti: “Tabii ki sahibi var Elazığ’ın. Tayyip Erdoğan var Allah’tan sonra. Biz varız. Ne demektir? Haşa, ben utanıyorum ‘biz varız’ derken. Sahibi Allahtır, Tayyip Erdoğan’dır, devlettir.

‘Elazığ’ın sahibi yok’ diyenlerin sahibi yok. Gitsin kan tahlilini yaptırsınlar. O kadar ucuz değil, araştıracak. Gafletten gelmiş paylaşmışsa bir şey demiyorum. Kampanyayı başlatanların kan tahlilini yaptırmak lazım. Kovid-19 değil ‘ihanet 19’ virüsü var onların kanlarında.” Demirbağ, devamında “Seçimden 3 ay sonra başladılar ‘Elazığ’ın sahibi yok’ diye. Sen seçiyorsun, seçme o zaman” dedi. (Gelecek Gündem)
13 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KILIÇDAROĞLU CHP'Sİ MADRA DAĞLARINDA İFŞA OLDU!

Cts Eyl 12 , 2020
Çevre talanı ve yağması olunca hepsi ortaklaşıyorBalıkesir de yaşananlar tam da bu tanımı doğrular mahiyette. Bölgeden gelen haberlerde yaşananlar A’sından B’sine, Z’sinden W’sine siyasi partilerin halkla nasıl oyun oynadıkları bir kez daha gün yüzüne çıktı ve ifşa oldu. KAVGA EDİYOR GÖRÜNÜYORLAR, TALANDA BİRLİKTE HAREKET EDİYORLARBalıkesir’de cennet Madra Dağları’nın ormanına kıyan, […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: