Ali Musa Araz Belediye Meclis Üyeliği İçin Adaylığını Açıkladı

Ali Musa Araz CHP’den Meclis Üyesi adaylığını açıkladı. Aday olma nedenini şu ifadelerle belirtti.

Ben kimsenin ne adamı ne de adayı değilim. Ben partimin ve halkımın adayıyım. Yol arkadaşlarım Maltepe’de yerel seçimlerde uzun yıllardır üyesi olduğum CHP den meclis üyesi adayıyım.
Neden adayım? haksızlıkların önüne geçmek için adayım! Küstürülmüş bir kenara itilmiş partililerin gönlünü almak için adayım! Haksızlığa uğramış, hakkını alamamışların hakkını vermek için adayım! Çalışan emek veren arkadaşlarım için adayım! Maltepe’nin rantının halkı için harcanması için adayım! Halk için masaya yumruğumu vurmak için adayım! Mazlumlar için adayım! Zalimlere karşı adayım! Ben gelirsem çıkarcıların rantcıların önü kesileceği için adayım! Ayrıştırmayı ortadan kaldırmak için adayım! Birleştirmek için adayım! Açıkcası hak edene hakkını vermek için adayım! Adaylığım kesinleşirse partime herkesimden, her düşünceden bana oy verecek  insanların oyunu alacağım için adayım! Partimin Maltepe’de oyunu arttıracağım için adayım. Saygılar dilerim.

Ali Musa Araz.
Not: Ön seçim adayı değil, direkt adayım. Bilginize sunuyorum.
Biz’de kendisine bu yolda başarılar diliyoruz.

ozgurifade

Next Post

Halet Ataş Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Cum Eki 26 , 2018
Halet Ataş bu gün C.H.P Maltepe İlçe binasında Maltepe Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Biz de kendisine başarılar diliyoruz. Share on Facebook Tweet it Share on Google Pin it Share it Email
Adaylık Başvurusu

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: