Ardahan’ın kurtuluşunun 98. Yıldönümü Kutlandı

Maltepe Ardahanlılar Derneği Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü güzel bir organizasyonla kutladı.
Maltepe Ardahanlılar Dernek Başkanı Sn Yaşar Geler Belediye Küçükyalı Kubbealtı Salonunda düzenlenen organizasyona ev sahipliği yaptı.
Geceye Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir çok dernek, sivil toplum kuruluşu, siyasetçi ve Maltepe’nin tanınmış isimleri katıldı. Yöreye farklı lezzetlerin tanıtıldığı gecede, ünlü Kaz yemeği ikram edildi.
Ankara’dan Ardahan Dernekler Federasyonunun da konuk olarak katıldığı gecede, Sn Yaşar Geler, Sn Ali kılıç ve protokol konuşmaları ve plaket takdiminden sonra yöresel sanatçılar tarafından müzik dinletisi ve halk oyunları gösterisi yapıldı.


Ali Kılıç

ozgurifade

Next Post

Türkiye Mimarlık Politikasını Hayata Geçiriyoruz !

Paz Şub 24 , 2019
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği ve bağlı tüm Odalar; meslek mensuplarının ortak gereksinmelerini karşılamak, mesleki etkinlikleri kolaylaştırmak, mesleğin genel yararlara uygun olarak gelişmesini sağlamak, meslek mensuplarının birbirleriyle ve halkla olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplinini ve ahlakını korumak; meslek ve çıkarları ile ilgili işlerde, resmî […]
mimarlar odası

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: