ASKER UĞRLAYANLAR MALTEPE’DE KIŞLAYI YAKTI

Maltepe’de asker uğurlama konvoyundan atılan havai fişek kışlada yangın çıkardı.


İstanbul Maltepe’de asker uğurlaması yapan bir grup tarafından atılan havai fişekler Kenan Evren Kışlası askeri alanına düştü. Çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Maltepe Fındıklı Mahallesi Başıbüyük Yolu üzerinde akşam saatlerinde meydana gelen olayda yasaklandığı halde asker uğurlaması yapan bir grup, araç konvoyundan inerek havai fişek attı. Bazı havai fişeklerin cadde üzerindeki Küçükyalı İkmal Maliye Eğitim Merkezi arazisine düşmesiyle yangın çıktı.

ALEVLER KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ
Alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, yangına müdahale etti. Kışlada çıkan yangın mahalle sakinleri tarafından cep telefonu kameralarına kaydedildi.

POLİS, ŞÜPHELİLERİN PEŞİNE DÜŞTÜ
Bölgeye gelen polis ekipleri yaptıkları incelemeler sonucunda cadde üzerinde kullanılmış havai fişek kutusu buldu. Bölgedeki kameraları inceleyen polis ekipleri, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
01 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’A AÇIK MEKTUP

Cts Ağu 1 , 2020
EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’A AÇIK MEKTUP Sayın Bakan ;Göreve geldiğiniz gün, ben dahil hemen hemen yurttaşlarımızın çok büyük bir bölümü büyük bir umut ve aydınlık Türkiye’ye yetişecek çocuklarımızın, çocuksu heyecanıyla ferahladık. Ama olmadı maalesef, sizden beklenen performansı, eğitim devrimlerini, aydınlık ve çağdaş eğitim adımlarını göremedik. KUSURA BAKMAYIN SAYIN BAKAN AMA […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: