Başkan ALTINOK ÖZ “Hukuk Sempozyumu’na Katıldı

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve son çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnamelerin ele alındığı Hukuk Sempozyumu’na katıldı.
Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda meclis üyesi katıldı. Sempozyum, İstanbul Baro Başkanı Mehmet Durakoğlu, Hukukçu Yazar Celal Ülgen ve Hukukçu Yazar Emniyet Eski Müdürü Adil Serdar Saçar’ın konuşmacılığında gerçekleşti. Durakoğlu, Ülgen ve Saçar sempozyum boyunca tüm katılımcılara en son çıkarılan KHK’lar hakkında bilgi verdi. Etkinliğin sonunda katılımcılar, konuşmacılara KHK’lar ile ilgili olarak merak ettiklerini sordu.

 

ozgurifade

Next Post

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Sal Oca 9 , 2018
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, 2009 yılında göreve geldiği günden bu yana her ay düzenlediği muhtarlar toplantısının 107.si gerçekleştirildi. 2018 yılının ilk toplantısında muhtarlar, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün doğum gününü de kutladı. Kartal Belediyesi’nin yeni hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra Başkan […]
Muhtarlar toplantısı

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: