BAYBURT ERZURUM KOP TÜNELİNDE PATLAMA

‘Çok Sayıda İşçi Mahsur Kaldı’
Bayburt- Erzurum arasında yapımı devam eden Kop Dağı Tüneli’nde bilinmeyen bir nedenle patlama yaşandı. Patlaması sonrası göçük meydana gelirken çok sayıda işçi tünelin içeresinde mahsur kaldı. Arama kurtarma çalışma başlatıldı.

Bayburt- Erzurum karayolu arasında yapımı süren Kop Dağı Tüneli’nde bilinmeyen nedenle patlama yaşandı. Patlama sonrası yaşanan sarsıntıyla göçük meydana gelirken, tünel içerisinde birçok işçi mahsur kaldı. Arama kurtarma çalışma başlatıldı.

“KARADENİZ’İ DOĞU ANADOLU’YA BAĞLAYACAK”
Karadeniz’i Doğu Anadolu Bölgesi’ne bağlayacak olan Kop Dağı Tüneli’ndeki yapım çalışmaları sırasında henüz bilinmeyen nedenle patlama yaşandı. Patlamanın şiddetiyle göçük meydana gelirken birçok işçi, tünel içerisinde mahsur kaldı.

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda AFAD, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Ekiplerin, mahsur kalan işçilere ulaşmak için arama kurtarma ekiplerince çalışma başlattığı belirtildi. (egehaber)
24 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KORONAVİRÜSÜ TESPİT EDEN KÖPEKLER GÖREVE BAŞLADI

Per Eyl 24 , 2020
İnsanların Sadık Dostu Koronavirüs İçin İş Başında. Bu Koronavirüs Testi İçin Gereken Burun Size ait değil. Bu bir Köpeğin.Şu anda Helsinki havaalanında bir deneme üzerinde çalışan birkaç hayvan, gelen yolculardaki kokuyla virüsü tespit etmek için eğitildi. Helsinki havaalanına gelen yolculara, rahatsız edici bir burun çubuğuna ihtiyaç duyulmadan 10 saniye süren […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: