BELEDİYE BAŞKANININ İPLEMEDİĞİ PARTİ İKTİDAR HAYALİ KURUYOR!

‘Örgütü Bilgilendirme Toplantısı Düzenleyen Belediye Başkanı Sunumunu Yapar Yapmaz ‘Ben Yaşlı Biriyim’ Diyerek Toplantıdan Ayrıldı.’

CHP’li Şişli Belediye Başkanı Keskin CHP ilçe yönetimini azarladı!
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin: ‘CHP Şişli Örgütü olarak size otoparklarda destek vermediğiniz için sitem ediyorum!’, CHP Şişli İlçe Başkanı Oya Akman: ‘Başkanım siz karışmayın demiştiniz!’

Keskin, belediyenin 1 yıllık değerlendirme toplantısında, Şişli Belediyesi CHP Meclis Üyesi Emin Vahap Şimşek’e içimizdeki ‘İrlandalı’ diyerek hakaret etmişti.

KESKİN: ‘CHP ÖRGÜTÜ OLARAK DESTEK VERMEDİNİZ’
Keskin, Emin Vahap Şimşek’e hakaret ettikten sonra da, CHP Şişli İlçe Yönetimi’ne, otoparklarda nöbet tutmadıkları ve gereken desteği vermedikleri için sitem etti.

OYA AKMAN: ‘BAŞKANIM SİZ KARIŞMAYIN DEMİŞTİNİZ’
CHP Şişli İlçe Başkanı Oya Akman ise, Muammer Keskin’e cevap olarak, ‘Başkanım, siz bize, bu iş örgütün işi değil, siz bu işe karışmayın demiştiniz’ diye açıklama yaptı.

KESKİN, HER ZAMAN AYNI STRATEJİ YAPIYOR
Oya Akman’ın başkanın söylediklerini hatırlatmasından sonra Keskin’in, ‘Ben de yanılabilir, ben de hata yapabilirim’ dedi. Toplantıya katılan Örgüt yöneticileri, Keskin’in bu stratejisinden sonra, konuşamadıkları gibi herhangi bir soru da soramadı. Keskin’in her zaman uyguladığı stratejisi de yerini bulmuş oldu.

KESKİN, BELEDİYE HARİCİNDE HER ŞEYİ KONUŞTU
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin; Şişli Belediyesi’nin 1 yıllık değerlendirme toplantısına sadece CHP Şişli İlçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik örgütünü davet etti. Keskin, yaptığı sunum haricinde, Şişli Belediyesi ile ilgili örgütü ilgilendiren hiçbir detay da konuşmadı.

TOPLANTIDA, BELEDİYE İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLİP, BİLGİ ALINACAĞI DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ
CHP Şişli örgüt yöneticileri, toplantının gündemi gereği, Keskin’in kendilerine bilgi verip, bilgi almak için böyle bir toplantı yapıldığını düşünmüştü. Toplantı içerisinde bazı yöneticiler de, Şişli ve Şişli Belediyesi ile ilgili bilgiler aldıktan sonra, sorular sormak ve gördükleri eksiklikleri belirtmek için birtakım hazırlıklar yapmıştı.

KESKİN, ŞİŞLİ’Yİ ÖRGÜTLE BİRLİKTE YÖNETECEKTİ
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, aday adaylığı açıklamasında, CHP’ye ve CHP Şişli Örgütü’ne benim büyük ailem demişti. Keskin, Şişli’ye belediye başkanı olduğunda da, Şişli’yi Şişli örgütüyle birlikte yönetme sözü vermişti.

ÖRGÜT, NE OLUP BİTTİĞİNİ ANLAYAMADI
Keskin’in her zaman yaptığı gibi, örgütün tüm beklentilerini boşa çıkartarak, sunumunu yapar yapmaz ‘Ben yaşlı biriyim’ diyerek toplantıdan ayrıldı. Keskin, sadece 2 soru haricinde soru da almadı. Keskin, öyle bir ortam yarattı ki; otoparklarla ilgili örgüte sitem ederek, örgütü psikolojik baskı altına alıp, soru sormalarının ve istedikleri gibi bilgi almalarının önüne geçti. Sonuç olarak, Muammer Keskin, CHP Şişli İlçe Yönetimlerini toplayarak bilgilendirdi mi?
Evet. Ama, toplantıya katılanlar toplantıdan çıktıktan sonra, toplantı ne için yapıldı?
Biz neden davet edildik diye bir birilerine sorular sordu?
Örgüt yöneticileri, ne olup bittiğini anlayamadan da toplantı sona erdi. (Gelecek Gündem)
28 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

Benzer Bir Parti İplemeyen Belediye de Yine İstanbul da Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Dikkat çekiyor.

ozgurifade

Next Post

BU NE İŞ EKREM İMAMOĞLU!

Cum Ağu 28 , 2020
İmamoğlu: ”İBB olarak vakfımız var, kendi yönetimimiz var biz orada yurt ve kreş hizmetlerine başlayacağız. A vakfı, B vakfı işine baksın kendi işlerini yürütsünler” demişti. Beyoğlu Örnektepe’deki gençlik merkezi ihaleye çıkıyor!Beyoğlu Örnektepe’deki gençlik merkezi ve zeminaltı otoparkı, öğrenci yurdu olarak işletilmek üzere ihaleye çıkıyor. İmamoğlu ‘eşkıyalık’ demişti: İBB ihaleye çıkıyorÖnce […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: