BELEDİYE BAŞKANININ ODASINA DİNLEME CİHAZI KOYMUŞLAR

BELEDİYE BAŞKANININ ODASINA DİNLEME CİHAZI KOYMUŞLAR
Belediye Başkanının odasında dinleme cihazı bulundu “İzmir’in Tire ilçesi Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın makam odasındaki çekmecede, dinleme cihazı bulundu. Kaynak: İYİ Partili Başkanın odasında dinleme cihazı bulundu”

İzmir’in Tire ilçesi Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın makam odasındaki çekmecede, dinleme cihazı bulundu. Dinleme cihazıyla ilgili açıklama yapan Başkan Duran, “Bizim kimseden saklımız gizlimiz yok, bunu yapan illaki ortaya çıkacaktır” dedi. Tire Belediyesi’nde, ‘böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı bulundu.

Başkan Duran’ın makam odasındaki çekmecede bulunan dinleme cihazıyla ilgili, polis ekipleri inceleme yaptı. Konuyla ilgili araştırma başlatıldı. Cihazı kimin koyduğunun belirlenmesi ve yakalanması için çalışma sürüyor.

Tire Belediye Başkanı İYİ Partili Salih Atakan Duran, Tire Kaymakamlığı ve Tire Emniyet Müdürlüğü’ne de bilgi verdi. ‘Kimseden çekincemiz yok’ Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Duran, “Bizim kimseden saklayacak da gizleyecek de bir şeyimiz yok. Biz bu makamın kapılarını tüm halkımıza açtık. Belediyeyi kapalı kapılar ardından karar alınan durumdan Tire halkına hesap verir, adil, şeffaf bir hale getirdik. Çok şükür kimseden hiçbir konuda, hiçbir şekilde çekincemiz yok” dedi. (Gelecek Gündem)
05 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

İBB’NİN İSTANBUL İÇİN ODTÜ İLE ORTAKLAŞA HAZIRLADIĞI DEPREM RAPORU ÜRKÜTTÜ

Cts Tem 4 , 2020
‘Marmara İçin Tsunami Riski’İstanbul’un 17 ilçesi için kritik rapor İBB ve ODTÜ işbirliği ile gerçekleştirilen “İstanbul Tsunami Bilgi Kitapçıkları” çalışması tamamlandı. Çalışmayla, İstanbul’un olası bir tsunamiden etkileneceği öngörülen denize kıyısı olan 17 ilçesi için ayrı ayrı raporlar hazırlandı. Raporlara göre depremde oluşacak tsunami de Kadıköy’de deniz 1000 metre içeri girecek, […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: