BELEDİYENİN OTOPARK ÇETESİNE OPERASYON

BELEDİYENİN OTOPARK ÇETESİNE OPERASYON
Şişli Belediyesi’nin otoparklarından çıkar sağlamaya çalışan çeteye operasyon!


“Devlet şimdiye kadar neredeydi, Şişli Belediyesinde şimdiye kimler organize çeteye göz yumdu ?
İstanbul Şişli Belediyesi’ne bağlı olarak işletilen otoparklardan çıkar sağlamaya çalışan şüphelilere yönelik sabah erken saatlerde İstanbul ve Ankara’da düzenlenen operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.”

İstanbul Şişli Belediyesi’ne bağlı olarak işletilen otoparklarda yağma, kasten yaralama, tehdit, iş ve çalışma hürriyetinin ihlali ve kamu kurumu faaliyetlerinin engellenmesi olayları üzerine polis ekipleri harekete geçti.

Çalışmalarını tamamlayan polis ekipleri 11 şüphelinin yakalanması için sabah erken saatlerde İstanbul ve Ankara ‘daki adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

Gerçekleştirilen operasyonlarda 7 şüpheli gözaltına alınırken, yapılan aramalarda tabanca ve tüfek ele geçirildi.

Adreslerde arama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin Vatan Caddesi’ndeki Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne getirildiği öğrenildi. (Gelecek Gündem)
19 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

AKP'NİN KANAL İSTANBUL DİKTALIĞI, POLİSLERE İBB AFİŞLERİNİ SÖKTÜRDÜLER

Çar Ağu 19 , 2020
Polis, İBB’nin ‘Ya Kanal Ya İstanbul’ afişlerini gece yarısı söktü.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Kanal İstanbul projesine karşı İstanbul’un bazı bölgelerine asılan ve üzerinde “Ya Kanal, Ya İstanbul” yazılı bilgilendirme pankartları sivil polisler tarafından söküldü. İmamoğlu, “Yasa gereği bölücü ve yıkıcı olmayan afişler ancak mahkeme kararıyla kaldırılabilir. Maalesef bir avuç […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: