”Çaresiz Değilsin” Maltepe

DSP Maltepe Belediye Başkan Adayı Özcan Kaya Maltepe’li gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi.
Yaklaşık 10 yıldır Maltepe’de yaşadığını söyleyen Özcan Kaya sözlerine şöyle devam etti:
Siyasi bir geçmişim yok. Zaten Belediye Başkanlarının da siyasetin içinden olması zorunluluğu yok. Belediye Başkanı halkın adamıdır. Proje üretmelidir dedi. Belediye Başkanlığına hizmet edebilmek amacıyla aday oldum. Benim için ulaşlabilen bir başkan olmak çok önemli. Halkla iç içe olmamız gerek. Biz ”ÇARE OLMAYA” geliyoruz.

Siyaset iki partiden ibaret değildir diyoruz. Biz de bu yarışın içindeyiz. Adaylığı kabul etmemde ki en büyük etken, DSP’nin temiz siyaset ilkesini önemsemesidir. Sadece sol oylara talip değiliz. Sağ görüşlü vatandaşlarımızı da kazanmak istiyoruz. Yapmayı taahhüt ettiğimiz tüm projeleri Maltepe de gördüğümüz eksikler üzerine ürettik ve hepsi de uygulanabilir projeler. Maltepe Halkı’nın bu hizmeti hakkettiğini düşünüyoruz dedi.

Kahvaltıya meclis üyelerinden de katılım vardı. Basın mensupları ile yapılan sohbetin ardından kahvaltı sona erdi.

ozgurifade

Next Post

TMMOB:İstanbul Kanalı Çılgınlığına Derhal Son Verilmelidir

Per Mar 7 , 2019
Tekrar Uyarıyoruz! İSTANBUL KANALI ÇILGINLIĞINA DERHAL SON VERİLMELİDİR İstanbul ve Marmara Bölgesi için yüzlerce bilim ve meslek insanı, üniversite, meslek odaları, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yılların birikimi ile üretilen sayısız planlama, bilimsel araştırma ve çalışma sonuçları yok sayılıp; bilimsel niteliği olmayan söylemler ve varsayımlar üzerinden tartışmaya açılarak meşrulaştırılmaya çalışılan “Kanal […]
şekil

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: