CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU’NUN ACI GÜNÜ

BAŞIN SAĞ OLSUN SAYIN KILIÇDAROĞLU
Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun törenle parti rozeti taktığı üfürükçü muskacısı Süheyla Gülen namı diğer Zöhre Ana iddiaya göre koronavirüsten hayatını kaybetti.

Üfürükçülük ve para karşılığı şifa dağıttığı’ iddiaları ile gündeme gelen ve yargılanan ‘Zöhre Ana’ lakaplı Süheyla Gülen, 6 Kasım 2011 de Kemal Kılıçdaroğlu törenle rozet takıp CHP saflarına katmıştı.

YARGILANIP CEZA ALMIŞTI
Ankara 24. Asliye Ceza Mahkemesinde 1998-1999 görülen dava sonucunda, ‘Zöhre Ana’ lakaplı Süheyla Gülen’e 1 yıl hapis cezası verildi.

Alevi Yazar Rıza Zelyut: “Kendisine “Zöhre Ana’ adını takan, Süheyla Gülen isimli bir kadın, Mamak’ta bir büyük bina yaptırmış, buradan hastalara şifa dağıttığını iddia ederek büyük paralar toplamıştı. İnsanları akıl dışına yönlendiren bu faaliyeti de irtica olarak görmüştük ve Ankara Savcılığını göreve davet etmiştik. Sonunda bu kadın hakkında dava açılmış.


DAHA SONRA ANKARA VALİLİĞİ DE DAVA AÇTI
Ankara Valiliği, Mamak’taki umut ticareti yapan bu mekanın kapatılması için 31. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açmıştı; davanın akıbeti sürüncemede bırakıldı ve daha sonrada üstü kapatıldı.
07 Ağustos 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

BANDIRMA GEMİSİ BATIYOR, BATIRIYORLAR!

Cum Ağu 7 , 2020
BANDIRMA GEMİSİ BATIYOR, BATIRIYORLAR! Piyasalar,Ticari hayat,Ücretliler,İşsizlik,Merkez bankası,Dış borçlar,…TürkiyeEkonomisiBom…Bok! Ama Muktedir ve sülalesi ileYandaş sürüsününve birlikteÜlkenin herşeyini satıp, savıp, peşkeş çektiklerinin, …yavşAKların ve “Milletin a..na koyanlar”ın Servet kere Servetlerinde ne bir eksilme ne bir suyunda kesilme var!Laf ebesi “Lağım faresi” güruhta laf, yalan, … çok;Üç kağıtçılığın dili bin paraki neymiş sözde:“Dünya […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: