CÜPPELİ MİLLETE SADECE DİN SATMAMIŞ ‘AT ETİ’ DE SATMIŞ

‘Cübbeli Ahmet’in şirketinin ürettiği sucuklardan at eti çıktı
Tarım ve Orman Bakanlığı taklit ve tağşiş yapıldığı tespit edilen ürünlerin ve firmaların listesini kamuoyuyla paylaştı. 91 firmanın yer aldığı listede, ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün sahibi olduğu Lalegül Tekstil Tarım ve Gıda İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited şirketinin ürettiği sucuklardan at eti çıktığı belirtildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı taklit ve tağşiş yapıldığı tespit edilen ürünlerin ve firmaların listesini kamuoyuyla paylaştı. 91 firmanın yer aldığı listede, ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün sahibi olduğu Lalegül Tekstil Tarım ve Gıda İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited şirketinin ürettiği sucuklardan at eti çıktığı belirtildi. Halkın sağlığıyla oynayarak piyasaya sürülen birçok üründe zehirli maddeler bulundu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 91 firmaya ait 113 üründe taklit, tağşiş ve ilaç etken maddelerini bulunduğunu ve bu firmaların listesini kamuoyuna açıkladıklarını ilan etti. Listede, Ahmet Mahmut Ünlü’nün ‘perde arkasındaki sahibi’ olduğu Lalegül Tekstil Tarım ve Gıda İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited şirketi dikkat çekti. Şirketin ürettiği sucuklarda at eti bulunduğu belirtildi.

İHBARLA ORTAYA ÇIKTI Lalegül firmasının ürettiği sucukları “helal et” diye alıp, ailesine yediren vatandaş yemekten sonra sağlık sorunları yaşadı. Konuyu Bakanlığın ihbar hattına bildirdi. Konuyla ilgili birçok şikayetin daha bakanlığa ulaşmasından sonra yapılan incelemelerde sucukların içinde at eti bulunduğu bildirildi. At etlerinin kaçak çiftliklerde yapılan sağlıksız kesimler sonrasında elde edildiği ve “merdiven altı” tabir edilen yerlerde sucuk haline getirildiği öğrenildi. (Gelecek Gündem)

Ahmet Mahmut Ünlü; namı diğer Cüppeli Ahmet açıklama yaptı, iddiaları ret ett.
“TÜMÜ YALAN VE İFTİRADAN İBARETTİR”
Söz konusu iddiayı gündeme taşıyan gazeteciye de tepki gösteren Cübbeli, “Celal Eren Çelik isimli bir müfteri, bana ait şirketin ürettiği sucuklardan at eti çıktı diye bir haber yapmış. Tele1 ve ABC Gazetesi gibi internet siteleri de bu habere mal bulmuş mağribi gibi atlayarak bunu yaymaya çalışmışlar. Bunların tümü yalan ve iftiradan ibarettir” dedi.
16 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

OSMANLI 'NIN BORCUNU KİM ÖDEDİ

Sal Eyl 15 , 2020
*OSMANLI ‘NIN BORCUNU KİM ÖDEDİ.. *Dostlar bu gün sizlere belgelere dayalı bir araştırma yazısı sunuyorum…Nslıns ve mıhıns dokunmadan..yorumsuz veSadece gerçekleri. İçeren bir durum muhakemesi bu…Öyle bol keseden ötmek atıp tutmak yok.Buyrun birlikte okuyalım..HERKES yorumu kendi yapsın. Yıl: 1828–1829Osmanlı tahtında Sultan 2. Mahmut oturuyor.Osmanlı-Rus savaşı sürüyor.Osmanlı ordusunun Tuna garnizonlarında ekmek yok! […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: