Davut Yavuz Maltepe Belediyesi Başkanlığı için Aday Adaylığını Açıkladı

Maltepe Belediyesi eski meclis üyesi Davut Yavuz, Ak Parti Maltepe İlçe Binasında Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatını yaptı.

Adaylık müracaatı sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:
”Ak Parti’nin kurulduğu yıldan bu zamana Maltepe’de kurucu ve ilçe yönetim kurulu üyesi olarak göreve başladım. 2004 yılı yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçildim. Maltepe’yi 5 yıl Ak Parti yönetti ve meclis üyesi olarak bizim de büyük hizmetlerimiz oldu. 2. Dönemde de Başkanımız Mehmet Erikçi ile meclis üyeliği yaptım.”

”Maltepe Hizmet Görecekse Ak Parti İle Görecek’’ diyen Davut Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:
Ben’de Ak Parti’nin bir neferi olarak bu davada hizmet vermek için Belediye Başkanı aday adayı olmayı düşündüm ve ilçe yöneticilerimiz ile yaptığım istişareler sonucu müracaat etmeye karar verdim. Ve bu gün de müracaatımızı yaptık.
2001 yılından bu zamana kadar çalıştığımız gibi 2019 seçimlerinde de büyük bir azimle çalışacağız ve Maltepe’yi Ak Parti’ye kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.
Davut Yavuz’un ardından Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi kısa bir konuşma yaptı ve şunları söyledi:
”Rabbim çıktığımız yolda muzaffer eylesin. İnşallah AK Belediyecilik ile 2019’da Maltepe Halkı’da buluşacak. Maltepe Belediyesi bir Beytülmal, Beytülmala da sahip çıkacak olan Ak Parti’dir. Maltepe’nin gelirleri Maltepe Halkı’na harcanmalıdır. Sevgi yalanı ile milleti kandırmanın sonu gelmiştir.’’

Davut Yıldız’ın müracaatı sırasında Belediye Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Maltepe Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Kabak ve ailesi de yalnız bırakmadı.

 

ozgurifade

Next Post

Durak Pide Börek Gülsuyu'nda Açıldı

Cum Kas 16 , 2018
Durak Pide-Börek & Kahvaltı  Gülsuyu’nda açılışını yaptı.  Düğün, Cenaze, Mevlit ve her türlü organizasyon için toplu siparişte alan Durak-Pide-Börek & Kahvaltı paket servisle ev ve iş yerlerine de hizmet veriyor. Kaliteli hizmet, uygun fiyat sloganı ile hizmet veren Durak Pide-Börek iç ve dış mekan kullanımı ile gruplara da hizmet verebiliyor. […]
Durak pide Börek

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: