DAVUTOĞLU’NUN GELECEK PARTİSİ MARDİN’E ÇIKARMA YAPTI

Gelecek Partisi, Mardin’e Çıkarma Yaptı
Gelecek Partisi Yönetim Kurulu, Güneydoğu İl ve İlçe Başkanları, Mardin’e çıkarma yaptı. Yönetim, halkın ve esnafın sorunlarını dinledi.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Kırboğa, Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, Şırnak İl Başkanı Şahin Sulhan, Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Artuklu İlçe Başkanı Metin Ergel, Kızıltepe İlçe Başkanı İbrahim Tuncel, Dargeçit İlçe Başkanı Yusuf Engel ve İl yönetimi ile birlikte Mardin esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretinin ardından yönetim, Artuklu İlçe Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.
Kırboğa, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:”Bölgedeki esnaf ve yerel halkın sorunlarını, isteklerini birinci ağızdan dinledik. Acilen çözüm noktasında harekete geçirmeliyiz.” dedi.

Kırboğa şunlarıda ekledi: ”Mardin önde gelen aşiretlerinden Metina aşireti lideri Şakir Tekin beyin taziyesine katılarak taziye dileklerin de bulunduk. Akabinde Derik ilçe teşkilatımızı ziyaret ettik. Ertesi gün Kızıltepe İlçe teşkilatımız ve esnafı ziyaret ettik. Burada da halkın sorunlarını dinledik. Mardin İl Başkanlığı, ilçe teşkilatlarımız ve kalabalık 50 araçlık konvoy ile Midyat İlçe Başkanlığının açılışını gerçekleştirdik. Nusaybin Teşkilatı ile toplantı gerçekleştirdik ve yapılacak çalışmalara müzakere ettik.

‘HEKİM EKSİKLİĞİ YAŞANIYOR’
Dargeçit ilçe başkanlığını ziyaret edip ilçe yönetimi ile tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Dargeçit’te bulunan Deva Partisi, Saadet Partisi, AK Parti ve Ziraat Odası başkanları ile görüştük. Dargeçit esnaf ve yerel halkın sorunlarını ve isteklerini birinci ağızdan dinledik. Dargeçit’in şu anki sorunlarından en önemlisi devlet hastanesinde doktor eksikliği yaşanıyor. Halkın mağduriyetlerinin acilen giderilmesi gerekiyor.”
29 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

İRAN TOPRAKLARINA GİREN İHA'YI VURDU

Sal Eyl 29 , 2020
İRAN TOPRAKLARINA GİREN İHA’YI VURDUSON DAKİKA…İran’ın Hava Savunmasının Doğu Azerbaycan Eyaletine izinsiz giren bir insansız hava aracını hedeflediğini ve imha ettiğini bildirdi.İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, İran topraklarının Ermenistan’a silah ve askeri teçhizat nakledildiğini iddia eden bazı medya haberlerini red etti. AZERBAYCAN ERMENİSTAN ÇATIMASINDA BAZI GELİŞMELER:AZERİ KAYNAKLAR: Azerbaycan resmi kaynakları; Cephe […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: