Dilek Uyar Kadıköy Gönüllüler Kahvesinde Parmağımı Bırakma Adlı Kitabını İmzaladı

18 Ocak cuma günü geliri Kadıköy Gönüllüler Kahvesine bırakılmak üzere düzenlenen imza gününde Dilek Uyar ”Parmağımı Bırakma” isimli kitabını sevenleri için imzaladı.

dilek Uyar

Düzenlenen gecede kitaplarını imzalayan Dilek Uyar bir de söyleşi gerçekleştirdi.
Kitabı yazma amacını, çıkış noktasını anlatan Dilek Uyar ülkemizde kanayan bir yara olan çocuk gelinlerin, ensest ilişkilerin çözümü için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini anlattı.
Kadıköy Gönüllüler Kahvesini de tanıyalım biraz.
Gönüllüler bir araya gelerek belirlenen ailelerin ihtiyaçları imece usulü ile karşılıyor. Düzenlenen etkinliklere katılan davetlilerden belirlenen bir ihtiyacı bilet olarak getirmesi isteniyor. Bizim katıldığımız gece biletimiz yeşil mercimek’ti. Kendilerine ulaştırılan ihtiyaç sahiplerinin gerekli araştırmaları yapıldıktan sonra ihtiyaçları her neyse erzak, ev eşyası, giyecek, kitap-kırtasiye, oyuncak, burs, medikal malzemeler, bebek malzemeleri düzenlenen etkinliklerden toplanan gelirle ve bağışlarla bu ihtiyaçlar karşılanıyor. Ayrıca Kadıköyde ki merkezlerinde içtiğiniz çayların, yediğiniz kek ve börekler için ödediğiniz ücret de ihtiyaç sahiplerine aktarılıyor.

Tüm gönüllüleri yürekten kutluyoruz.

ozgurifade

Next Post

Bakan Çavuşoğlu Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti.

Pts Oca 21 , 2019
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıya Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi katıldı. Bakan Çavuşoğlu’nun katılımından sonra gazeteciler salondan çıkarıldı. Toplantıya ilişkin fotoğraflar daha sonra Ak Parti İlçe […]
Bakan Çavuşoğlu'ndan ziyaret

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: