Dilek Uyar okurları ile buluşuyor

Dilek Uyar, ”Parmağımı Bırakma” isimli kitabının imza gününde okurları ile buluşuyor. 01 Nisan pazar günü 13.00’de Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi Fuaye Alanında yapılacak imza gününde okurları ile tanışıp kitaplarını imzalayacak. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan ”Parmağımı Bırakma” kitabı şimdiden yoğun ilgi görüyor..
Daha önce de gençler, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Dilek Uyar bu kez daha geniş kitlelere ulaşabilmek ve ülkemizde hızla yayılan çocuk gelin,çocuk tecavüzü konusunda farkındalık yaratmayı amaçladığı için bu kitabı yazdığını söyledi. Dilek Uyar bu kitabı maddi bir beklenti amacı ile yazmadığını , düzenlenecek imza günü veya söyleşi gibi etkinliklerde kitabını sadece maliyet ücreti ile vereceğini; en büyük hedefinin kitabını ülkenin her kesiminden insanlara ulaştırabilmek olduğunu söyledi..
Kitapta engelli bir çocuğun aşkı da konu ediliyor…Çok farklı bir bakış açısı ile kaleme alınan Parmağımı Bırakma adlı kitabın herkesin beğenisini kazanacağını düşünüyoruz biz de. Dilek Uyar’a başarılarının devamını diliyoruz.

 

ozgurifade

Next Post

Teğmen Mehmet Ali Çelebi Seçim Güvenliği İle İlgili Konuştu

Cts Mar 31 , 2018
Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformunun konuğu olan kumpas maduru Teğmen Mehmet Ali Çelebi seçim güvenliği ile ilgili alınan tedbirleri ve yapılan çalışmaları anlattı. Kendisine sorulan ”neden ilk kurban siz seçildiniz?” sorusuna cevap olarak”insanın kendisi ile ilgili neden ben sorusunu cevaplarken kendisini anlatması zor. Ama şunu söylemek isterim, eğer tutuklanmasaydım kendimi sorgulardım..Yaşadığımız […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: