EKONOMİ UÇUYOR BİR HAFTADA BENZİNE İKİNCİ ZAM

Bir Hafta Arayla Benzine İkinci Zam yağmurunda halk nasibini bu kez 19 kuruş olarak aldı.


04 Kasım da benzine gelen 17 kuruşluk zamdan sonra bu gece yarısından itibaren benzine 19 kuruş daha zam yapıldı.

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş zam yapıldı.

AA muhabirinin Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) aldığı bilgiye göre, Ankara’da ortalama 6,81 liradan satılan benzinin litre fiyatı 7 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 6,77 liradan 6,96 liraya, İzmir’de 6,83 liradan 7,02 liraya yükselecek.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.
11 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

BENZİNE EN SON 4 KASIM DA ZAM YAPILMIŞTI

ozgurifade

Next Post

ATATÜRK İÇİN YAS

Çar Kas 11 , 2020
BU GÜNKÜ KÖŞE YAZIMIN KONUSU GAZİ MUSTAFA KEMALİN NAŞININ, Etnoğrafya’ya törenle getirilişinin bir yabancı gazeteci, gözüyle anlatımı… “*… Yıllar önce bir internet müzayedesindenaldığım 1929 baskılı D. von Mikusch’un ”GASI MUSTAFA KEMAL”kitabının arasından 1938 yılına ait, yani sonradan kesilip konmuş bir gazete kupürü çıkmıştı…. Atatürk’ün cenaze törenini takip eden bir Alman […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: