Ercan Köymen: Maltepe için Aday Adayıyım

Ercan Köymen Maltepe Belediye Başkanlığı için Aday adayı oldu. CHP Maltepe ilçesinde aday adaylığı açıklamasında bulunan Ercan Köymen, “Belediyecilikte yeni bir perspektif çizmek istiyorum” dedi.

“Maltepe de büyümüş, Maltepe’ye hizmet etmiş biri olarak Maltepe belediye başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum.

Dünyayı bilen, Türkiye’yi bilen, gözetleyen, gelişmeleri takip eden biri olarak Aday adayı oluyorum. Dünya siyasetini yakından takip eden biri olarak, Sosyal Demokrat ilkelerini hayata geçirmek, yerelden genele toplumsal örgütlenmenin hayata geçirilmesi için adayım.

Belediyemizin olanaklarını kullanarak kişisel ikbal kapılarını zorlayıcı, yazılı, sözlü veya görsel ajitasyonları hizmetten saymayacağız. Halkın cebiyle kişisel reklam yapmak gibi bir pişkinliğe asla itibar etmeyeceğiz.

Partimizin kurucu felsefesi ve sosyal demokrasinin evrensel ilkeleriyle bağdaşmayan pratik ve siyasal kirlenmeleri görmezden gelmeyeceğimi ve bu tür kirlenmelerden uzak duracağıma dair kararlılığımı vurgulayarak aday adaylığımı açıklıyorum.

ozgurifade

Next Post

Defolu Çoraplardan Kimsesiz Çocuklar İçin Bez Bebekler Yapıldı

Çar Ara 5 , 2018
Bir çorap firması ve Büyükçekmece Belediyesinin hazırladığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında; defolu çoraplardan bez bebekler yapıldı. Defolu çorapları imha etmek yerine değerlendirilmesi fikri bu güzel projeyi hayata geçirdi. Gönüllü firma ve belediye çalışanları bir araya gelerek çoraplardan bez bebekler yaptı. Yapılan bez bebekler  Çocuk Esirgeme Kurumu ve kimsesiz çocukların bulunduğu […]
bez bebek

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: