GELECEK PARTİSİ ANKARA İL YÖNETİMİ ŞEKİLLENDİ

Geçtiğimiz hafta 1. Olağan İl kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığında 50 kişilik yönetim kurulu listesi de hazır.

  1. Olağan İl kongresini tamamlayarak teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı, bugün 60 kişilik yönetim kurulu listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.

Göreve Feramuz Üstün’ün gelmesinin ardından adeta teşkilatlanma atılımı yaparak saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Ankara, bir hafta gibi kısa bir süre içinde 50 kişilik yönetim kurulunun yanı sıra beşer kişiden oluşan disiplin ve etik kurulu listesini de belirledi.

Yönetim Kurulu listesinde kadınların çokluğu dikkat çekerken avukat, mühendis, diş hekimi gibi meslek gruplarının yanı sıra çok sayıda iş insanının olması da dikkat çekti. (Melik İslam-medyanotu)

Gelecek Partisi Ankara 1. Olağan İl Kongresi Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla 4 Ekim de gerçekleşmişti.
07 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

Next Post

AKP'NİN ÖĞRENCİSİZ HOCASIZ TABELA FAKÜLTELERİ

Çar Eki 7 , 2020
Fakülteyi kurmuşlar öğrencisi, hocası yokİktidarın, “Her ile bir üniversite” politikasının akademiye faturası ağır oldu. Sayıştay denetimleri ile Türkiye’deki çok sayıda üniversitenin bağlı birimlerinin öğrenci ya da akademisyeni bulunmadığı için atıl durumda olduğu açığa çıkarıldı Bazı okullarda on yıla yakın süredir öğrenci bulunmuyor.Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki Ulaştırma Yüksekokulu’nun 2014,Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun ise […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: