Gelecek Partisi Mevsimlik Tarım İşçilerini Ziyaret Etti

Ankara Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, beraberindeki kadın kolları üyeleri ile birlikte Ankara’nın Polatlı ilçesinde çalışan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret etti.

Geçimlerini sağlamak için Türkiye’nin birçok şehrinden Ankara’ya giden mevsimlik işçileri ziyaret ederek sorunları dinleyen Gelecek partisi Ankara kadın kolları başkanı Nimet bolluk mevsimlik işçi çocuklarına oyuncak dağıttı.

Ziyarete Sosyal Politikalar Başkan yardımcısı Şükrü Kırboğa ve Ankara Kadın Kolları üyelerine Genel Merkez ile il yönetim kurulu üyesi Mehmet Erdem ve gençlik kolları üyesi Ahmet Sait Durmuş eşlik etti.

İşçileri ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulunan Sosyal Politikalar Başkan yardımcısı Şükrü Kırboğa: ‘’Çocuklarının eğitimlerinin aksamasından yakınan işçiler kalıcı bir çözüm üretilmesi gerektiğini, belirti

Ankara Kadın kolları başkanı Nimet Bolluk ise ‘’mevsimlik tarım işçilerinin ve eğitim süreci aksayan çocuklarının sorunlarını her platformda dile getirmeye devam edeceklerini söyledi’’.

Gelecek Partisi Parti kurucular kurulu üyesi ve Sosyal politikalardan sorumlu Başkan yardımcısı Şükrü Kırboğa mevsimlik işçilerle ilgili rapor hazırlamıştı, çözüm ve önerileri sunulan raporda kamuoyunda yankı bulmuştu.
28 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

CHP BELEDİYESİNDEN MUHTEŞEM HİZMET!

Çar Eki 28 , 2020
Türkiye Böylesini Görmedi, Muhtemelen Ülkeyi de Böyle YöneteceklerKılıçdaroğlu tarafından İstanbul Maltepe’ye zorla belediye başkanı yapılan Ali Kılıç belediyeciliğinin halkı yolma muhteşem buluşları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Chp belediye mecls üyelerinin oylarıyla Vatandaşın Çardağından Sundurmasından Para Toplama Devri Başlatan Maltepe CHP Belediyesi borca batırdığı belediyede vatandaştan nasıl para toplarım projeleri geliştirmeye […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: