GELENEKSEL KEDİ BARINAĞI ETKİNLİĞİ YAPILDI

İçimizden birileri… 2013’ten bu yana Beşçeşmeler’de, yalnızca Beşçeşmeler için değil Maltepe’nin, ülkemizin sorunlarına seyirci kalmamayı ilke edinmiş bu gençlerimizi, dostlarımızı fark etmeliyiz. Hiç bir çıkar gütmeden yöre ve ülke sorunları için çaba sarf eden bu dostlarımız, gönüllü birer kahramandır.

Kendilerini kutluyoruz.

Beşçeşmeler Bizimdir Platformu’nun çağrısıyla Maltepe Beşçeşmeler Meydanı’nda 6. kez sokak hayvanları için toplanan mahalleli gün boyu strafordan barınaklar yapıp ücretsiz olarak çevreye dağıttı. Eczanelerden, ecza depolarından ve balıkçılardan alınan strafor kutularla barınakları yapan mahalleli ”bir barınak da sen yap” mesajıyla 2013 yılından beri her kış toplanıyor. Etkinliğe yoldan geçen halk, esnaf ve çocuklardan büyük ilgi ve destek geldi.

bescesmeler bizimdir platformu
bescesmeler bizimdir platformu

ozgurifade

Next Post

Kartal'da 8 Katlı Bina Çöktü

Çar Şub 6 , 2019
İstanbul Kartal’ 8 katlı bir bina çöktü. İstanbul’un Kartal ilçesi Cevizli mahallesi Bankalar caddesi Sema sokakta 8 katlı bina saat 16.00 sıralarında çöktü. Her katta 2 daire olan ve altında bir tekstil atölyesi bulunduğu söylenen bina iddiaya göre bir patlamanın ardından çöktü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda AFAD, polis, […]
8 katlı bina çöktü

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: