Gülümse Türkiye

Nihayet seçimler bitti ve sonuç da Türkiye kazandı. Sadece Türkiye’nin değil, bütün Dünya’nın sabırla beklediği İstanbul Belediye Başkanlığı Ekrem İmamoğlu’na teslim edildi.

Evet, İmamoğlu kazandı. Kim ne derse desin, şu parti, bu parti değil, İstanbul’u bir duruş, bir anlayış, bir hoş görü, toplumu kucaklayan, kendisiyle barışık, toplumla barışık, kavga yerine, proje anlatan Ekrem İmamoğlu kazandı. Yıllarca gerek iktidar gerekse muhalefet tarafından yapılan yanlışların hepsini alt üst eden, halkın gönlüne giren, azimli, sabırlı, olumlu kişiliği ile öne çıkan İmamoğlu, sadece İstanbul için değil, tüm Türkiye için yeni ufuklar açarak, halkın lideri oldu.

Bu başarıda yoğun emek harcayan ve aydın ve farkı bakış açısıyla çalışan İl başkanı Kaftancıoğlu’nu da unutmamak gerekir.

Türkiye de esen sert poyrazın yerini sıcak lodos bazılarında baş ağrısı yapsa da, baharın gelmesini engelleyemedi.

Evet.

Demokrasi kazandı.

Ayrımcılık değil, birliktelik kazandı.

Kardeşlik dostluk kazandı.

Rant değil, paylaşımcılık kazandı.

Her şeye rağmen, tarih kenti İstanbul kazandı.

Taş yığınları değil, doğa kazandı.

ozgurifade

Next Post

Hakkımızda ki Şikayet Sonuçlandı

Cum Nis 26 , 2019
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın 2018/247024 soruşturma dosyasında hakkımızda bulunduğu şikayetüzerine,Savcılıkça “ KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA DAİR KARAR” alınmıştır. İfade özgürlüğü; bir düşünce, inanç, kanaat veya duygunun söz, yazı ve başka yollarla başkalarına aktarabilmenin serbest olmasıdır. Hakkımızda; suç olarak iddia edilen basın yoluyla yalan yanlış haber yayınlamak suretiyle hakaret ve iftira […]
Dava sonuçlandı

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: