Halkın Parası Deniz Yemeyen…

BAŞKAN İMAMOĞLU HABERİN VAR MI İSRAFTAN?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, israf mevzununu hep gündemde tuttu. Ancak koronavirüs dönemindeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atatürk gösterimi için sanatçı Pınar Ayhan’a 320 bin lira ödeme yapıldığı ortaya çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve gelmeden önce israf yapmayacağını iddia etmişti. İsraf mevzusunu hep gündemde tutan İBB Başkanı İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atatürk’ün hayatını anlatan Kemal gösterisi için Pınar Ayhan’a 320 bin lira ödeme yaptı.

SKANDAL HABERLE GÜNDEME GELDİ
Geçtiğimiz yıllarda israf yapıldığını iddia ederek göreve gelen Ekrem İmamoğlu’nun başında olduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), skandal bir haberle gündeme geldi. İBB, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Atatürk’ün hayatını sahnede anlatması için sanatçı Pınar Ayhan’la anlaşmıştı.

Atatürk’ün hayatını sahnede anlattığı ‘Kemal’ gösterisi için anlaşılan Pınar Ayhan’a ödenen ücret ise İstanbul halkını şaşkına çevirdi. Sanatçı Ayhan’a, 320 bin liralık bir ödeme yapıldığı ortaya çıktı. Yapılan ödemenin dekontu ortaya çıkarken, İBB’den konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. (Gelecek Gündem)
10 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

ŞEFAATLI'DA BELEDİYE BAŞKANINDAN ŞEFAATLI İŞLER

Pts Kas 9 , 2020
Milyonluk rüşvet parasını seçime harcadı, kazanamadı!Yozgat Şefaatli’nin bir önceki AKP’li Belediye Başkanı Zeki Bozkurt için rüşvet raporu hazırlandı. Müfettişler raporda, başkanın rüşvet aldığını, paraları seçimde kullandığını belirtti. Suçlanan Başkan, yaptığı açıklamada, “Rapordan bilgim var. Savunmamızı hazırlıyoruz. Hepsi iftiradır” dedi AKP’li Zeki Bozkurt, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde AKP’den Yozgat’ın Şefaatli […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: