Haluk Levent’ten Güleda Cankel Mesajı

Sanatçı Haluk LeventIsparta’da üniversitede okuyan 19 yaşındaki Güleda Cankel’in ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından katledilmesiyle ilgili, “Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizde en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın. Lanet okuyun sevgiye” mesajını paylaştı.

Isparta’da üniversitede okuyan 19 yaşındaki Güleda Cankel’in ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından katledilmesiyle ilgili sosyal medyada açılan “#güledacankel” ve “#güledaiçinsusma” gibi hashtaglerle yaşanan olaya tepkiler sürüyor. Sanatçı Haluk Levent de Twitter hesabında yaptığı paylaşımla genç kızlara tavsiyelerde bulundu.

Ünlü sanatçı, #guledacankelpaylaşım hashtagıyla attığı tweet’te, “El bebek büyüt, yeme yedir. Tek umudun kızının okuması, mutlu olması olsun. Sonra bir katil gelsin onu bıçakla kessin! Ana yüreği dayanır mı? Kızlar. Haluk abinizin tavsiyesi. Sevgilinizde en ufak bir şiddet eğilimi gördüğünüzde uzaklaşın kaçın! Lanet okuyun sevgiye” ifadelerini kullandı.


ozgurifade

Next Post

Halkbank’tan ABD’de Reddi Hâkim Talebi

Cum Kas 22 , 2019
ABD’li savcılar tarafından İran’a uygulanan yaptırımları delmekle suçlanan Halkbank, önceki gün açıklanan mahkeme dosyasına göre, “Resmi savunmasını vermeden önce ABD mahkemelerinin bu konuda yetkili olup olmadığının belirlenmesi gerektiğini” iddia etti. Banka ayrıca, reddi hâkim talebinde bulundu. ABD’li savcılar tarafından İran’a uygulanan yaptırımları delmekle suçlanan Halkbank, önceki gün açıklanan mahkeme dosyasına […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: