Hüseyin Koca, Maltepe Belediye Başkanlığına aday adayı

“Söyleyecek sözümüz,  isteyecek yüzümüz var.”

Maltepe Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu CHP Maltepe İlçe Başkanlığında ı açıklayan Hüseyin Koca,

“Atatürkçü ve devrimci kimliğimle 30 yıla yakın hizmet ettiğim partimin Maltepe  Belediye aday adayı olarak  isterdim ki, burada bir ön seçim olsun, belediye başkanını  örgüt belirlesin.  Her mahallesinde her sokağında ayak izim olan bu güzel ilçede, Maltepe´de belediye başkanlığına aday olduğumu sizlerle paylaşıyorum.  Her şeye rağmen yılmak, pes etmek yok.”

“Ülkemizi bu durumdan kurtaracak olan kadrolar partimizde mevcuttur. Bu isimlerden biri de karşınızdaki Hüseyin Koca kardeşinizdir. İşte bu yüzden söyleyecek sözümüz,  isteyecek yüzümüz var sloganıyla yola çıkıyoruz. Biz sadece klasik bir belediyecilik hizmetini yerine getiren bir belediye başkanı olmayacağız. Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getiren örnek bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz.

ozgurifade

Next Post

Maltepe Ardahanlılar Derneğinden Muhteşem Kutlama

Per Kas 1 , 2018
Maltepe Ardahanlılar Derneği kuruluş yıl dönümleri ve Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü muhteşem bir kokteyl ile kutladı. Kars’ın düşman işgalinden kurtuluşunun  98. Yıl dönümünün de aynı tarihte olması nedeni ile 3 büyük kutlama bir arada yapıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan kokteylin açılış konuşmasını dernek başkanı Yaşar Geler yaptı. […]
Yıl dönümü kutlaması

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: