İDLİB’TE TUĞGENERAL ŞEHİT DÜŞTÜ

İDLİB’TE TUĞGENERAL ŞEHİT DÜŞTÜ
Son dakika… Görev esnasında rahatsızlanan Tuğgeneral Sezgin Erdoğan, şehit oldu.
Milli Savunma Bakanlığı, İdlib’de görevi sırasında rahatsızlanıp, hastaneye kaldırılan Tuğgeneral Sezgin Erdoğan’ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olduğunu açıkladı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Tuğgeneral Sezgin Erdoğan, İdlib harekât bölgesinde 09 Eylül 2020 tarihinde görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.
09 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

SALGINLA MÜCADELEYİ PARA TOPLAMA FIRSATINA ÇEVİRDİLER

Çar Eyl 9 , 2020
SALGINLA MÜCADELEYİ PARA TOPLAMA FIRSATINA ÇEVİRDİLERHükumetin salgınla mücadele anlayışının fırsatı ganimete çevirmeye evrildiği tartışmaları gün geçtikçe artmaya devam ediyor.Koronavirüs salgınını adeta muhalif düşünceyi hapsetme aracına döndüren hükumetin; her türlü toplantı, gösteri, hatta dernek kongresini bile iptal ettirip vatandaşın düğünlerini sınırlayıp yasaklarken kendi parti milletvekilinin 1500 misafirle 4 saate aşkın 60 […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: