İki Resim Konuşuyor

Kılıçdaroğlu Maltepe de. Verilen iki resim karesi konuşuyor.

CHP belediyeleri ile ilgili soruşturmalar gündem iken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 18 Aralık’ta Maltepe’ye geldi. Akif Hamza Çebi ile birlikte, Zümrütevler NişAdalar’da bulunan ZUZU KİTHCEN’da Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ile görüştü.

Belediye başkanı Ali Kılıç’tan “Projelerimizi görüştük” açıklaması geldi.

CHP belediyelerinde birçok yolsuzluk ve ihaleye fesat karıştırma tartışmalarının yükseldiği ve bu iki belediye için de birçok basında yer alması ve hatta CHP içinde bile tutulan raporlarla gündeme gelmesi, bu toplantının amacı olabilir mi?

İşte Kılıçdaroğlu’nun gelişi ve gidişindeki Ali Kılıç’ın yüz ifadesi hangi projeyi gösteriyor. Yorumu siz okuyucuların… Detayları ileride göreceğiz.

İki resim konuşuyor
Kılıçdaroğlu’nu Maltepe’de ağırlıyoruz. (Fotoğraf 1)

iki resim konuşuyor
Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’ya uğurladık. (Fotoğraf 2)

ozgurifade

Next Post

ÜÇ MAYMUNU OYNAMAK

Cts Ara 30 , 2017
Basının görevi güzel haberleri yazmak kadar, olumsuzlukları da gündeme taşıyıp halkın ortak çıkarlarını korumaktır. Söz konusu haberler Maltepe halkından hizmet sözü karşılığında alınan vergilerin akıbeti ile ilgilidir. Haksızlığı görüp susuyorsanız; siz de bu haksızlığa, en az haksızlık yapan kadar ortak olursunuz. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluş […]
Üç Maymunu Oynamak

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: