İNCE’NİN BİN GÜNDE MEMLEKET HAREKETİ YARIN BAŞLIYOR

İNCE’NİN BİN GÜNDE MEMLEKET HAREKETİ YARIN BAŞLIYOR
Muharrem İnce, 4 Eylül Sivas Kongresi’nin yıl dönümünde Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan saat 10.00’da yola çıkarak “Memleket Hareketi”ni başlatacak.

İnce Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Demokrasimizi güçlendirmek, ekonomimizi büyütmek, hepsinden de öte milletimize umut olmak için çıktığımız yolculukta Memleket Hareketi için yaptığımız hazırlıklara son sürat devam ediyoruz. İlk adımı Milli Mücadelemizin şehri Sivas’ta atacağız” ifadelerini kullandı.

PROGRAM ŞÖYLE:
08.40 İstanbul Havalimaından Sivas’a hareket.
10.00 Sivas’a varış, karşılama ve konuşma.
12.00 Sivas Kongre Binası Ziyareti.
14.00 Madımak oteli ziyareti.
15.00 Savona otelinde Sivas yerel basını ile sohbet.
16.00 Otobüsle Ankara’ya hareket.

İnce: ”Yarın program bitiminde Ankara’ya dönmeden saat 16.30’da “Demiri, demirle dövdüler; Biri sıcak, biri soğuktu… İnsanı, insanla kırdılar; Biri aç, biri toktu.” sözleri ile tarihe ve bugüne ışık tutan Pir Sultan Abdal’ın doğup büyüdüğü Sivas’ın Banaz Köyü’ne gitmeyi de programlamıştık ancak; Banaz Köyü’nün İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından karantinaya alınması nedeniyle bu programı daha sonra gerçekleştireceğiz. Yarın saat 10.00’da Sivas Havalimanı’nda görüşmek üzere.” açıklaması yaptı.
03 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

DÜNYANIN EN SAÇMA BİNASI TÜRKİYE'DE İŞTE O ŞEHİR

Per Eyl 3 , 2020
DÜNYANIN EN SAÇMA BİNASI TÜRKİYE’DE İŞTE O ŞEHİRGoogle’da ‘Dünyanın en saçma binası’ olarak arama yapıldığında ilk sırada yer alan yapılardan olan Kahramanmaraş’taki 18 katlı Özel İdare İş Merkezi yıkılacak. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, binanın yerine şehir meydanı yapılacağını söyledi. 1994 yılında şehrin merkezindeki Trabzon Bulvarı’nda, Kahramanmaraş Valiliği’nin yanına […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: