İRAN TOPRAKLARINA GİREN İHA’YI VURDU

İRAN TOPRAKLARINA GİREN İHA’YI VURDU
SON DAKİKA…
İran’ın Hava Savunmasının Doğu Azerbaycan Eyaletine izinsiz giren bir insansız hava aracını hedeflediğini ve imha ettiğini bildirdi.
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, İran topraklarının Ermenistan’a silah ve askeri teçhizat nakledildiğini iddia eden bazı medya haberlerini red etti.

AZERBAYCAN ERMENİSTAN ÇATIMASINDA BAZI GELİŞMELER:
AZERİ KAYNAKLAR: Azerbaycan resmi kaynakları; Cephe hattının Fuzuli-Cebrail istikametinde sabah 07:00 – 08:00 saatleri arasında Ermeni askerlerine ait 4 tankın imha edildiğini ve Ermeni silahlı kuvvetlerinin işgal ettiği Hocavend bölgesinde konuşlu 3. Martuni motorlu piyade alayının darmadağın edildiği açıklandı.

ERMENİ KAYNAKLAR: Ermenistan’ın Vardenis ilçesine bağlı Norakert köyü yakınlarında 2 İHA’nın düşürüldüğü aktarılırken; Azerbaycan Hava Kuvvetlerine ait bir helikopterin düşürüldüğü iddiası Azeri kaynaklarca yalanlandı. Ermenistan’ın S-300 savunma füzelerini Erivan’dan Dağlık Karabağ’a götürmek için harekete geçtiği iddia edildi.
29 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

TÜRKİYE KUŞATMA ALTINDA!

Sal Eyl 29 , 2020
‘Kendi Ülkesinde Bir Tek Ağacı Kesemeyen Yabancı Şirketler Türkiye’de Hükümet Eliyle Orman Yağmalıyor’Türkiye, altıncıların kuşatması altında: Kanadalı Anagold, Çalık ile Erzincan’a musallat olduMAPEG tarafından çok sık biçimde yeni ruhsat alanları açıklanıyor, bu ruhsatların izinin sürülmesiyle yeni odak alanlarının nasıl şekillendiği de belirginleşiyor. Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) Temmuz […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: