Kamuoyuna Önemli Açıklama

Özgür İfade gazetesi olarak kamuoyuna ve siyasi partilere şu uyarıyı yapmak zorunluluğu doğmuştur.

Özgür İfade gazetesinde ve internet sitesin de yayınlanan haberlerimiz izinsiz olarak kullanılamaz. Büyük emek ve araştırmalar sonucu olarak kamu menfaatini  gerektiren, doğru ve tarafsız yaptığımız haberler, yerel yönetim seçimi öncesi bazı çıkarlar karşılığı veya, kamuoyu yaratmak amaçlı olarak yasal veya korsan bir takım basın organları tarafından kullanılabilir.

Böyle bir durumun, gazetecilik etiği ve yasalara uygun olmayacağını belirmek isteriz. Bu durumda olabilecek gelişmeleri takip ediyoruz. Bizim haberlerimizi izinsiz kullanan, gazete ve destekçileri için gerek basın konseyi, gerekse yasal olarak saklı haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı kamuoyu önünde açıklıyor ve kurallara uymayanları bir kez daha uyarıyoruz.

ozgurifade

Next Post

Maltepe Seçmeni Soruyor

Pts Mar 18 , 2019
Maltepe kamuoyunun; “Herkes için CHP 2019 Yerel Seçim Bildirgesi” gereği Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç ve Meclis Üyeleri adaylarının MAL VARLIKLARINI KAMUOYUNA AÇIKLAMALARINI beklediğini… Biliyor musunuz? Hadi buyurun. #KılıçdaroğluNeSöyledi: Siyasetçinin de ahlak kurallarının olması lazım! Siyasetçinin halkına yalan söylememesi lazım. Yalan söyleyen siyasetçinin de sokağa çıkmaması lazım! Share on […]
chp toplu resim

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: