Kartal Belediyesi İlaçlama Çlışmalarına Hız Verdi

KARTAL BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcakların etkisini göstermesi ve mevsimsel yağışlardan kaynaklı artan sivrisinek ve çeşitli haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına hız verdi.

Veteriner İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin İlaçlama Mesaisi

Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, halk sağlığını korumak için, yoğun olarak gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları, Kartal’ın her mahallesinde programlı olarak ve vatandaşlar tarafından gelen başvurular üzerine kamusal alanlarda yapılmaya devam ediliyor. Ekipler, özellikle yaz yağışlarından artan sivrisinek ve haşerelere karşı akşamları da ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor.   

“Halkımızın Sağlığını Çok Önemsiyoruz”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilaçlama çalışmalarıyla ilgili olarak; “Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilaçlama çalışmalarını artırmıştır. Halkımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Çalışmalarımızı da bu yönde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz yaz sıcaklıklarının kendini göstermesiyle birlikte; haşere, mantar, böcek, yaprak biti ve sineklere karşı insan sağlığına uygun ve doğamızın dengesini bozmayacak ilaçlarla çalışmalarına hız vermiştir” ifadelerini kullandı.

ozgurifade

Next Post

Lösemi hastası öğrenciden 'akıllı sokak lambası' projesi

Per Haz 20 , 2019
ANKARA’da Lösemili Çocuklar Koleji’nde eğitim gören çocukların yıl içinde hazırladığı projeler, ‘Bilim Şenliği’nde sergilendi. 6’ncı sınıf öğrencisi Kaan Ferit Altuntaş‘ın, enerji israfını önleyen ‘akıllı sokak lambası’ projesi dikkat çekenler arasında yer aldı.Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LSV), Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi’nde tedavisi süren ve tamamlanan çocukların, eğitim gördükleri okulda yıl içinde gerçekleştirdiği çalışmaları, […]
lösante

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: