Kaymakam Meftun Dallı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Meftun Dallı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı,,Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Dallı mesajında, ‘Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Maltepeli hemşerilerimizin  mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah’tan temenni ediyorum.

Sevgi ve saygılar sunuyorum’ dedi.

ozgurifade

Next Post

Almanya'dan Çocuklara Destek

Pts Haz 3 , 2019
Almanya dan çocuklara destek Almanya’nın Köln kentinde İlkay Aysever başkanlığında bir araya gelen “Kölnlü Gelincikler” Umut Treni derneğine destek çalışmalarına devam ediyor. Yıllardır aralıksız hem Almanya’da hem de Türkiye’de ihtiyaç sahipleri için çalışan “Kölnlü Gelincikler” Türkiye’de ki ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olmak için birçok aktivitede bulunuyorlar. Ramazan için Türkiye’ye […]
umut treni

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: