KAZA GELİYORUM DİYOR

Maltepe Belediyesi Başıbüyük’de tehlikeyi görmüyor.
Maltepe İlçesi Başıbüyük Mahallesi Merve Sokak ile Mağara Tepe Sokak birleşiminde bulunan virajda ki tehlikeye bile bile göz yumuyor. Bölge sakinlerinin uyarıları ve dilekçelerine rağmen belediye sus pus.
Her gün öğrenci ve işçi servislerinin geçtiği, yüzlerce aracın geçmeye çalıştığı, yayaların kullandığı bu yolda adeta ölüm kol geziyor. Yokuş aşağı inilen dar iki sokak dönemecinde, yağmurlarla birlikte her an bir heyelan beklentisi var. Küçük bir barikatla önlenmeye çalışılan bu dönemeç, sürücüler ve mahalle sakinleri için adeta bir tehlike sinyali veriyor.
Maltepe Belediyesi’ne ait araçlar bile buradan geçemezken görüntülenmesine, bilinmesine rağmen, hiçbir yetkilinin olayı ciddiye almaması şaşkınlık yaratıyor.
Sorunların çözülmesi için bir felaketin olması mı bekleniyor?

ozgurifade

Next Post

İSBAK A.Ş'ye Atanan Bahaddin Yetkin İstifa Etti

Cum Ağu 9 , 2019
AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın belediye başkanlığı döneminde Şanlıurfa Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapan Bahaddin Yetkin, İstanbul Büyükşehir Belediye şirketi İSBAK A.Ş.’ ye (İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak atanmıştı. Yetkin’in 2011 Genel Seçimlerinde AKP’den Şanlıurfa Milletvekilliği için aday adayı […]
istifasını açıkladı

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: