Kentsel Toprak Rantının Kamuya Kazandırılması

Dün akşam ”Altıntepe Kültür ve Sanat Platformu tarafından düzenlenen ”Altıntepe’de Kentsel Toprak Rantının Kamuya Kazandırılması” konulu eğitime konuk olduk.

TMMOB Kartal bölge temsilcisi Sn. Esin Köymen ve Sarıyer Belediyesi İmar Müdürü Sn. Mahmut Ali Kaya’nın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde belediyelerin kentsel toprak rantının kamuya kazandırılmasında ki rolü ve meslek örgütlerinin bu konuda ki çalışmaları konusunda geniş bilgi aldık. Konuşmacılar tarafından, yaşanan olumsuzluklara karşı verilen mücadeleden ödün verilmeyeceğinin altı çizildi! Tüm katılımcıların büyük ilgiyle dinlediği, sıcak bir aile ortamında geçen bu toplantı için Altıntepe Kültür ve Sanat Platformuna ve sn Halet Ataş’a çok teşekkür ediyoruz.

ozgurifade

Next Post

İki Resim Konuşuyor

Cum Ara 29 , 2017
Kılıçdaroğlu Maltepe de. Verilen iki resim karesi konuşuyor. CHP belediyeleri ile ilgili soruşturmalar gündem iken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 18 Aralık’ta Maltepe’ye geldi. Akif Hamza Çebi ile birlikte, Zümrütevler NişAdalar’da bulunan ZUZU KİTHCEN’da Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ile görüştü. Belediye başkanı Ali […]
iki Resim Konuşuyor

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: