KILIÇDAROĞLU’NDAN KAHVEHANE REÇETESİ!

KILIÇDAROĞLU’NDAN KAHVEHANE REÇETESİ!
Kılıçdaroğlu: Kahvelerde neden kağıt oynanmıyor? Oysa çözüm basit…
CHP lideri Kılıçdaroğlu, koronavirüs önlemlerini eleştirirken ilginç bir öneride bulundu. Kahvehanelerde kağıt oynanmamasına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, “Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman? Oysa önlem alabilirsiniz” dedi, her oyunda sıfır kağıt açma önerisi sundu. Kılıçdaroğlu’na cevap veren AK Parti’li Turan, “Sen çok yaşa Kemal Kılıçdaroğlu. Muhalefetin başından eksik olmayasın” dedi.

Kılıçdaroğlu: Kahvelerde neden kağıt oynanmıyor? Oysa çözüm basit…
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüste alınan tedbirleri eleştirirken ilginç açıklamalarda bulundu. Kahvehanelerde kağıt oynanmamasını eleştiren Kılıçdaroğlu, sunduğu çözümle sosyal medyada gündem oldu.

Büyük hesap uzmanı bay KÖP (Kılıçdaroğlu Örgütü Partisi) genel başkanının kahvehane önerisi karşısında ekonomistler şakın ve bu muhteşem fikri ayakta alkışlamaya başladılar.
‘Her oyuna 20 liralık SIFIR İskambil destesi; kahveci 4 çay satacak 6 lira kazanacak’
BU DURUMDA KAHVECİLER KÖŞEYİ DÖNER.

KAĞIT OYNANMASI İÇİN ÖNERİ
Kılıçdaroğlu’nun tepki çeken açıklamaları şöyle:
“Hangi önlemlerin alınması gerektiğine bakar, uzmanlara sorar. Kahveler açık, güzel. Ama kağıt oynamak yasak. Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman? Oysa önlem alabilirsiniz. Dersiniz ki: Her oyunda yeni, sıfır kağıt açacaksınız. Bitti, bu kadar basit. Ama bu düşünülmüyor. Akıllarına bile gelmiyor.”

TURAN’DAN MANİDAR PAYLAŞIM
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarıyla ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Sen çok yaşa Kemal Kılıçdaroğlu. Muhalefetin başından eksik olmayasın” ifadelerini kullandı.
23 EEylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

LİBYA'DA RUS PARALI ASKERLERİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜ

Çar Eyl 23 , 2020
LİBYA’DA RUS PARALI ASKERLERİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜSirte ve Al-Jufrah Operasyon Odası Sözcüsü: Bir dizi Rus askerini taşıyan bir helikopter, Libya’daki El-Cafra üssü yakınlarında düştü. Rus paralı askerler, Libya’nın merkezindeki Al-Jafra üssü yakınlarında, Sukna’da helikopterin düştüğü yerin yakınını kapattı. Helikopterin bugün saat 08: 15’te Sukna şehrinin güneyinde, içinde Wagner paralı askerleri […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: