KILIÇDAROĞLU’NUN YENİ DOSTLARI MENZİLCİLER BELEDİYEDE YUVALANDI

CHP’de Menzil tarikatına mensup belediye meclis üyesi bombası!
Siyasetcafe yazarı Celal Eren Çelik sosyal medyada yaptığı paylaşımda Menzil tarikatı üyesi Cemil Yüm’ün İzmir’in Karşıyaka ilçesinde CHP’nin belediye meclis üyesi olduğu ve seçimler öncesi pek çok Menzilciyi partiye üye yaptığını ortaya çıkarttı.

KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANI TUGAY’A SORDU
Çelik: “Fotoğraflardaki isim CHP İzmir Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Cemil Yüm. Şimdi size soruyorum Karşıyaka Belediye Başkanı Sn.Cemil Tugay: Meclis Üyeniz Cemil Yüm’ün Menzil Tarikatı üyesi olduğu, seçimler öncesi kendisi gibi pek çok Menzilcinin partiye üye kaydedildiği doğru mudur?” diye sordu.

ŞİKAYET EDENLER DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ
CHP İzmir Karşıyaka ilçe teşkilatının Menzil Tarikatı üyesi olduğu iddia edilen Cemil Yüm’ün listeye alınmasına büyük tepki göstererek gerek il başkanlığına gerekse ilce başkanlığına konuyu taşıdığı öğrenildi.

Ancak enteresan biçimde bu şikayetlerde bulunan ve İzmir’de Atatürkçü kişiliği ile bilinen kişilerin apar topar disiplin kuruluna sevk edilerek bazılarının ise partiden ihraç edildiği edinilen bilgiler arasında.
17 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

ADD GENEL BAŞKANI ALTINIŞIK ''MUHALEFET YANLIŞ İÇİNDE''

Paz Ağu 16 , 2020
ADD Başkanı Altınışık: ‘Laiklik tehlikede değildir’ diyen muhalefet büyük yanlış içerisinde!ADD’nin kurucu kadroları, bugünleri gördü. Bu nedenle de haince katledildi. Laiklik, tuzu kuruların ya da okuryazarların veya seçkin bir grubun meselesi değildir. Laiklik, bütün milletimizin yaşam güvencesidir. Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık Cumhuriyet’ten Sarp Sağkal’ın sorularını yanıtladı. […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: