KORONAVİRÜS GÜLSUYU DA CAN ALDI

KORONAVİRÜS GÜLSUYU DA CAN ALDI
Maltepe Gülsuyu’nda ikamet eden Hüseyin Ağkaya Koronavirüsten Hayatını Kaybetti.


Ateş ve öksürük şikayetleri ile Yakacık devlet hastanesine giden Hüseyin Ağkaya Covid-19 şüphesiyle yatırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti. Gülsuyu’n da son 10 gün içinde kamuoyuna 5 Koronavirüs hastası yansımış, ancak bu güne kadar yaşamını kaybeden vaka gerçekleşmemişti.


İddialara göre 10 gün önce aynı hastaneye başvuran Ağkaya zatürre teşhisiyle iğne ve ilaç yazılıp korona testi yapılmadan evinde gönderilmiş. Rahatsızlığı artan ve gittikçe ağırlaşan Ağkaya çarşamba günü tekrar aynı hastaneye gittiğinde yapılan muayene sonucu hastaneye yatırılıyor. Burada 4 gün kalan Ağkaya Covid 19 nedeniyle cumartesi akşamı hayatını kaybediyor.


İddalar doğru ise; 43 yaşında hayatını kaybeden Ağkaya’ya zamanında teşhis konulmaması ve ilk başvurusunda neden Korona testi yapılmadığı soru işaretleri. Konu hakkında bilgi almaya çalışsak da yetkililerden malum sebepler gerekçesi ile bilgi edinemedik. Kamuoyuna hiç yada yeterli bilgi verilmemesi insanlarda soru işaretlerini çoğaltmaya devam ediyor.
30 Mart 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Next Post

OTEL KAPATIP 20 KADINLA KORONAVİRÜS KARANTİNASINA GİRDİ

Pts Mar 30 , 2020
Dünyayı saran ve binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüs COVİD 19 salgınında dünyayı şaşkına çeviren bir karantina yaşandı. Alman Bild gazetesinin haberine göre, Almanya’da bulunan Tayland Kralı 20 kadından oluşan haremiyle, koronavirüsten korunmak için kendini Alpler’de bir otele kapattı. Tayland’ın tartışmalara yol açan kralı Maha Vajiralongkorn, Bavyera Alpleri’nde yer alan […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: