Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü Başkan Vedat Başkapan’dan Teşekkür

“Gençlik istikbalimiz, Küçükyalı sevdamızdır” sloganı ile yönetme gayretinde olduğumuz Küçükyalı yelken ve Spor kulübü olarak 2018 -2019 sezonunda futbol altyapı gruplarında U 11 – U12- U13 -U14- U15 -U16 -U17 ve U19 kategorilerinde yani 8 Farklı yaş kategorisinde liglere katıldık.

U13-U14-U17-U19 kategorilerinde şampiyon olduk . U11-U12 -U15 kategorilerinde lig ikincisi olduk. U16 temsilcimiz orta sıralarda lig’i tamamladı. 8 kategoride 4 şampiyonluk 3 lig ikinciliği elde ettik . 
Bu başarılarda üstün emekleri olan Erman Gayretli Murat şen Koray Nur ve Uğur Aktan hocalarımıza , bir kaç yıl önce alt yapı hoca ekibini oluşturan eski kulüp başkanımız Selçuk Uzun bey’e , yağmur çamur demeyip antrenman ve maçlara çocuklarını getiren fedakar velilerimize , kulübümüzün duayeni Remzi Babaya , kaleci antrenörümüz Şerefcan hoca ve fizyoterapist Mesut Köksal hocaya alt yapı sorumlumuz Murat Yazıcı , yöneticimiz Hakkı Özakanca beylere kulüp müdürümüz Kemal hocaya ve tabiki tüm sporcularımıza Teşekkür ederim . Bizleri onurlandırdınız gururlandırdınız . 2019-2020 sezonunda inşallah tüm alt yapı kategorilerinde şampiyon oluruz ..

Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü Başkanı
Vedat Başkapan

ozgurifade

Next Post

Abidin Sarı adlı Vatandaştan Tek Kişilik Protesto

Sal Haz 11 , 2019
Abidin Sarı adlı vatandaş Maltepe sokaklarında üzerine önlü arkalı astığı iki pankart ile Maltepe Belediyesi’nin Cem Evi arazisi ile ilgili kararını protesto ediyor. Kendisi ile konuştuğumuz Abidin Sarı şunları söyledi: ”Bu çok korkunç bir tezgah!Ve bu konu sadece Aleviler için değil, tüm toplumu ilgilendiren vahim bir olay. Üç yıldır, planlanan […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: