MALTEPE AK PARTİ TEŞKİLATINDAN TEŞEKKÜR PROGRAMI

MALTEPE AK PARTİ TEŞKİLATINDAN TEŞEKKÜR PROGRAMI

Maltepe AK Parti ilçe teşkilatı 100 bin üye kampanyasında yaptığı 4000 binin üzerinde yeni üye için teşekkür programı düzenledi. Düzenlenen programda yeni üyelere beratları verildi. İlçe başkanı Mehmet Erikçi yaptığı yazılı açıklamada:

”İstanbul İl Başkanlığımızın başlattığı “100 Bin Yeni Üye Kampanyası”nda, Maltepe Teşkilatı olarak başarı gösteren teşkilat mensuplarımıza yönelik Teşekkür Beratı Programımızı icra ettik.

Programımıza,
İlçe Başkanımız Sn.Mehmet Erikci’nin ev sahipliğinde,
Gn.Başkan Yardımcımız Sn.Vedat Demiröz,
Milletvekilimiz Sn.Hulusi Şentürk,
Milletvekilimiz Sn.Osman Boyraz,
İl Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Mehmet Fatih Serdar,
Kurucu İlçe Başkanımız Sn.Adem Göktaş,
Ve Maltepe Teşkilatımızın her kademesinden yol arkadaşlarımız katılım sağladılar.
Pandemi kurallarına azami hassasiyet gösterdiğimiz programımızda, başarı gösteren yol arkadaşlarımıza Plaket ve Berat takdimi yapıldı.
4000 ‘nin üzerinde Üye kaydı yaparak, muhteşem bir başarıya imza atan,gece gündüz çaba gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyor,yol arkadaşlığımızın daim olmasını temenni ediyoruz…” açıklamasında bulundur.

Maltepe ilçe teşkilatı Milletvekili Hulusi Şentürk’e sürpriz yaparak, sahnede pasta ile Doğum Gününü kutladı.
04 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KOMİK İKTİDARIN KOMİK MİLLETVEKİLİ

Paz Eki 4 , 2020
Hobi Bahçeleri Yıkılacak!Akp iktidarının 19 yıldır tarım alanlarını betona gömüp, maden şirketlerinine, taş ocağı firmalarına talan ettirirken son dönemlerde doğa, tabiat, ekoloji, organik tarım, besin gibi gerekçelerle ve şehir yaşamının boğucu hengamesinden kısa bir süreliğine de olsa kaçmak isteyenlere camize alanı olan ve bu yönüyle hızla artan ‘Hobi Bahçelerine’ karşı […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: