MALTEPE AKP’DE KONGRE SÜRECİ VEDAT NARİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Vedat Narin Maltepe Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe bakanlığına adaylığını açıkladı. Yaklaşan kongre sürecinde göreve talip olan Narin yaptığı açıklamada:

”Tüm dostlarımıza sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Gördüğümüz lüzum üzere açıklamada bulunmamız gerekiyor. Vedat Narin kardeşiniz olarak Maltepe’de doğup büyüdüm ve 35 yıldır ticaret yapıyorum.

Yıllardır gönül verip mücadele ettiğimiz davamız; Büyük ve Güçlü Türkiye için yaklaşan kongre sürecinde Ak Partimizin Maltepe İlçe Başkanlığı’na talibim. Bu süreçte seçilemesek bile Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret edeceği ilçe başkanına da tabii olacağımı belirtmek isterim.

Bu hayır yarışında aday olacak tüm kardeşlerimize gönülden başarılar dilerim. Ak Partimizin kongre sürecinin partimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını Rabbimizden dilerim.
Ak Parti Maltepe İlçe Başkan Adayı Vedat Narin” dedi.
11 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

SEVR GERÇEĞİ! (Yazı Dizisi) 1.BÖLÜM

Sal Ağu 11 , 2020
SEVR GERÇEĞİ! (Yazı Dizisi) 1.BÖLÜM1.BÖLÜM: “Paris’te Kurulan Kurtlar Sofrası!” Lozan’la ilgili yok, hezimet, yok bilmem ne diyerek, Bülbül gibi ötenler oldu, hemde saçma sapan söz ve tezlerle, eeee, şimdi geldi Sevr anlaşması,günü…osmanlı devletinin pay edildiği anlaşmanın imza günü yarın…hadi bakalım,Tarihşörler, anlatın bu millete Sevr’i…ama doğru anlatın…Ben gibi, bilenlere, anlatır gibi.. […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: