MALTEPE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ, BABASI, ABİSİ VE YENGESİYLE KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Maltepe Belediye Meclis Üyesi Ufuk Yıldız, Babası, Abisi, Yengesi ile Birlikte Koronavirüsten Tedavi Altına Alındı.

Yıldız’ın koronavirüse yakalandığı ve hastaneye yatırıldığını başkanlığını yaptığı Maltepe Ordulular Derneği facebook sayfasından duyurdu.
Maltepe Ordulular derneği #DualarımızSeninleUfukBaşkan etiketi ile yaptığı açıklamada:
”Ak Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi ve Maltepe Ordulular Dernek Başkanımız Ufuk YILDIZ Covid-19 Teşhisi sonucu Hastahane de tedavi altına alınmıştır.
Allahın izni ile en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyor Dualarınızı eksik etmemenizi istirham ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Özgür İfade Gazetesi olarak telefonla ulaştığımız Yıldız; ”hastanedeyiz, durumumuz iyi; çok erken teşhis ettik, sağ olsunlar sağlık görevlilerimiz tüm enerjileri ve imkanları ile ilgileniyorlar. Rabbimin izniyle kısa zamanda sağlığıma kavuşup Maltepemize ve milletimize hizmeti kaldığımız yerden devam edeceğim” dedi.


Özgür İfade olarak Yıldız ailesine acil şifalar dileriz.
09 Nisan 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

RESMEN CİNAYET: Brezilya Sağlık Ekibi Amazon Yerlilerine Koronavirüs Bulaştırmış

Per Nis 9 , 2020
‘Brezilya’nın Amazon Ormanlarında İlkel Yaşam Süren Yerlilere Brezilya Sağlık Ekipleri Koronavirüs Bulaştırmış’ Brezilyalı sağlık yetkilileri, yerli bir kişide, Kokoma kabilesinden 20 yaşında bir kadın olarak bilinen ilk koronavirüs vakasını belirledi. Brezilya’nın kuzeybatısında, Kolombiya sınırına yakın Santo Antônio do Içá bölgesinde São José köyünde yaşıyor. DOKTOR YERLİLERE VİRÜS BULAŞTIRMIŞİsimle tanımlanmamış kadın, […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: