MALTEPE BELEDİYESİNİN YAPMADIĞI HASTANE YOLUNU PENDİK BELEDİYESİ YAPTI

‘Maltepe Belediyesi Mart 2019 da Cemevinde Harfiyat Almaya Gelen İBB’ye ‘Yetki Alanım’ Diyerek İzin Vermememişti’

Maltepe’deki hastanenin ihtiyaçları için Pendik Belediyesi İmdada yetişti.

Maltepe sınırları içerisinde bulunan Marmara Üniversitesi Maltepe Başıbüyük Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi hastanesine Ulaşım, Üst yapı desteği ve Dezenfeksiyon hizmeti Maltepe Belediyesi tarafından verilmeyince İmdada Pendik Belediyesi yetişti.

Maltepe sınırları içerisinde bulunan Marmara Üniversitesi Maltepe Başıbüyük Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi hastanesinin bir takım acil ihtiyaçları Maltepe Belediyesi tarafından yapılamayınca Maltepe’deki Hastanenin imdadına Pendik Belediyesi Yetişti. Pendik Belediyesi Hastanenin istediği Ulaşım, Üst Yapı desteği ve hastanenin dezenfeksiyon çalışmalarını yaptı.

Çalışmayı Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Twitter adresinden de duyurdu. Başkan Cin Açıklamasında şunları söyledi;

“Koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında Marmara Üniversitesi Maltepe Başıbüyük Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Hastanesi’ne ulaşım ve üst yapı desteği verdik.

Hastanenin acil girişine bağlanan yan yolun asfalt serimini yaptık ve yine acil giriş ve morg giriş alanını beton zeminle kapladık. Ekiplerimiz her gün hastaneyi dezenfekte etmeye devam ediyor.” oncememleket.com

MALTEPE BELEDİYE BAŞKANI ALİ KILIÇ CEMEVİNDEKİ HARFİYATI ALMAYA GELEN İBB’YE ”BENİM YETKİ ALANIM” DİYE ENGEL OLMUŞTI

Geçtiğimiz yıl 15 Mart 2019 da Maltepe Cemevi yönetimi cemevi bahçesinde ki harfiyatın alınması için başvurdukları Maltepe belediyenin almaması üzerine İBB’ye başvurmuş; elinde iş emriyle harfiyatı almak için gelen İBB ekiplerine Maltepe belediye başkan yardımcıları Canan Sezgin ve Fatma Gökkaya ”İBB’nin yetkisi yok, Maltepe sınırları içinde yetki Maltepe Belediyesinin gerekçesini ileri sürerek” İBB’nin harfiyatı almasına engel olmuşlardı.

Alevilere karşı külhanbeyi davranan, ne iş yapıp nede yaptıran Maltepe Chp belediyesi Pendik belediyesinin yetki alanına girmesine ses çıkartmamasını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

05 Nisan 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Next Post

HALKIN 25 MİLYON LİRASINI BOŞA HARCAYAN BELEDİYE BAŞKANI ŞİMDİ ÖLÜMLERİ SEYREDİYOR

Paz Nis 5 , 2020
‘Halkın Parasını Har Vurup Harman Savurdular, Şimdi Oturmuş Ölümleri Seyrediyorlar’ Koronavirüs salgını İstanbul halkına Kabus gibi çöktü, Her gün her ilçede onlarca vatandaş hayatını kaybediyor. Bu ilçelerden biri de Maltepe; 2014 den beri ilçede belediye başkanlığı yapan Ali Kılıç bu güne kadar bir çok evlere şenlik, akıllara durgun veren projelerle […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: