MASİAD’TAN 1500 ÖĞRENCİYE TABLET KAMPANYASI

MASİAD’TAN 1500 ÖĞRENCİYE TABLET KAMPANYASI
Milli Eğitimin başlaması İle koşulları olmadığı için katılamayan Maltepeli çocuklarımız için Masiad Eğitim’e Destek Kampanyasını planladıklarını belirten Maltepe Sanayici ve İş Adamları Derneği-MASİAD; yaptığı açıklamada şöyle demişti.

”Başkanımız Sn. Muhammet Çavuşoğlu yönetiminde Olağan Toplantımız icra edildi.
Toplantımızda Masiad”ın liderliğinde Tüm Maltepelilerin katılacağı ve çok yankılanacak Pandemi Sürecinde Eğitime Destek Kampanyasının Kurgusu ve detayları istişare edildi.
Toplantımızın ve Yakında Yayınlanacak Yeni Kampanyamızın şimdiden bölgemize hayırlı olmasını dileriz.”

KAMPANYANIN DETAYLARI BELİRLENDİ
Masiad yönetimi sosyal medya hesapları üzerinden planladıkları eğitime destek kampanyasını;
”Eşit ve kaliteli eğitim adına İmkanı Olmayan ihtiyaç sahibi 1500 öğrencimize eğitimi yarım kalmasın diye Tablet desteği kampanyasında Tüm Maltepeliler birlikteyiz..” diyerek duyurdu.

Kampanyanın 28 Eylül 2020 Pazartesi günü facebook.com/haberdeimza üzerinde saat 20.00 ile 22.00 arasında yapılacağı belirtilerek; tüm Maltepeliler kampanyaya desteğe davet edildi.
27 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

BELEDİYEDEN BÜFE KİRALARINA YÜZDE 560 FAHİŞ ZAM

Pts Eyl 28 , 2020
BELEDİYEDEN BÜFE KİRALARINA YÜZDE 560 FAHİŞ ZAMİBB’den yüzde 560 zam artı..!İBB, gazete satış büfelerinin kiralarına ortalama yüzde 560’a varan zam yaptı ve yenileme için büfelere 300 bin liraya kadar maliyet çıkacağını bildirdi. Hürriyet’in haberine göre yeni sözleşmeye imza atmayan gazete bayilerine ise 1 Ekim’de ihaleye çıkılacağı belirtildi. İstanbul Tekel ve […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: